Ako si vybrat zo sex ponuk

24.07.2016
Ako si vybrat zo sex ponuk

 

Bratislava – mesto neobmedzených možností, občasných priateľstiev i vzťahov na jednu noc. V Bratislave človek spozná a nájde všetko. Cez deň je to mesto plné pracujúcich ľudí presúvajúcich sa z miesta na miesto, ale v noci...

Bratislava je v noci niekto iný. Prezlečie sa za svoje hravé, nebojácne ja a svojich návštevníkov úplne pohltí. Nájsť v tomto meste človeka na príležitostný sex alebo len tak na jednu noc na pobavenie, nie je absolútne žiadny problém. Ľudia už prestávajú veriť v lásku a väčšina na sex aj tak žiadny cit nepotrebuje. Veď ide čisto o živočíšny pud, či nie?

V každom bare a nočnom podniku sa nájdu ženy či muži, ktorí prišli na lov. Tí, ktorí nemajú na takého niečo čas si zavolajú svoju večernú ,,hračku“ ako nejaké jedlo na objednávku. Dotyčný otvorí dvere a pred ním stojí slečna, ktorú si vybral z katalógu. Vysoká štíhla prírodou obdarená ryšavka so zelenými očami. Tu však známy český výrok : ,,Kto neměl zrzku, neví co je láska!“ jednoducho neplatí. Načo by aj ? Dnes ľudia nepotrebujú vzťah.

Začíname sa profilovať do samotárov, ktorí majú milión záujmov a nemajú čas tolerovať život niekoho po svojom boku. Príležitostný sex má svoje pozitíva. Ponúk na niečo také je neúrekom. Od mladých študentiek, ktoré prišli do veľkého mesta a potrebujú si rýchlo privyrobiť až po vyspelé ženy, ktoré majú sex ako hobby. Čo je lepšie ako keď je práca vaším koníčkom.

Ďalej sex po rokoch s jednou osobou je dosť nuda. Takto môže dať každý večer niečo iné. Od romantického milovania s nejakou éterickou bytosťou cez pár slečien aj jedného šťastného muža až po dominantnú dominu, ktorá má techniky BDSM v malíčku.

Samozrejme existujú aj ponuky pre ženy či pre ľudí, ktorí majú záujem o sex s osobou rovnakého pohlavia. Ale ženy sú v otázkach sexu trochu iné. Chcú byť dobíjané mužmi, pričom vo všeobecnosti sú ženy oveľa perverznejšie ako muži. Na sex myslia častejšie a dokonca si ho aj viac užívajú. Muži sú v otázke sexu naopak bezprostrednejší. Muž by v podstate pretiahol ktorúkoľvek ženu. Malá, veľká, vysoká, nízka... Príroda ho na niečo stvorila a on to chce jednoducho dotiahnuť do konca.

V Bratislave na takéto harašenie nájdete veľmi veľa ľudí. Vo veľkom mesta sa všetko stratí a prepáči. V novinách je kopec inzerátov, na internete miliardy ponúk. Sex je jednoducho vo vzduchu a treba si len ukázať prstom a ísť. Prešibaní ľudia ponúkajú svoje byty ako milenecký azyl a sex priemysel je aj tak veľmi výhodným biznisom.

V podnikoch v centre, ale i na okrajoch mesta sa nachádzajú ružové domčeky so srdiečkom, ktoré cez deň zhasnú a v noci veľmi výrazne svietia. Sex jednoducho lepšie chutí v noci.

Dôležitá je však obozretnosť. Sex ponuky sú fajn, ale všetko treba s mierou a hlavne opatrne. Zdravie máme len jedno, i keď sex je určitým druhom športu, môže sa nám občas prihodiť nečakané a nepríjemné prekvapenie, ktorého verdikt nám prezradí až lekár. Takže keď sex tak s ochranou ;)

 

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Overená
Bratislava, Nové Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Dostupná
Bratislava, Ružinov
Bratislava, Ružinov
Dostupná
Overená
Bratislava, Ružinov

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2017 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.