Čo je to NURU masáž?

13.07.2016
Kategórie: Tantra masáž   
Čo je to NURU masáž?

Nuru masáž je masáž, ktorá je maximálne uvoľňujúca a navyše vzrušujúca. Je to masáž celého tela, pri ktorej sa používa špeciálny gél nazývaný aj NURU, ktorým je natretý klient ako aj masérka. Masáž je celotelová, pričom sa masíruje na nepriepustnom matraci.

 

Uvoľňujúca a navyše vzrušujúca

Nuru masáž spája takisto prvky tantrickej masáže. Jej hlavnou prioritou sú kĺzavé pohyby masérky po vašom tele, pričom sa masérka nesmie dotýkať intímnych partií vášho tela. Povolené sú len letmé dotyky masérky, avšak mimo intímnych partií.

Klzavé pohyby a trenie intímnych miest spôsobuje, že klienti majú z tejto masáže naozaj intenzívny a vzrušujúci zážitok. Ide o druh masáže, pri ktorej sa dokonale uvoľníte, zregenerujete a navyše sa prekrví aj vaše telo a svalstvo.

NURU masáž je veľmi vhodná aj ako zaujímavý darček. Oproti klasickým masážam, patrí k masážam, ktoré sú oveľa viac vzrušujúcejšie . Treba si však pamätať, že pri tejto masáži nie je povolený sex, vrátane toho orálneho.

 

Hlboký zážitok

Pokiaľ teda hľadáte uvoľnenie, ktoré bude netradičné a ktoré si budete pamätať ešte veľmi dlho potom, skúste si nuru masáž. Nuru masáž poskytne mužovi hlboký a intenzívny zážitok, na ktorý tak skoro nezabudne.

Okrem NURU masáži sú preferované takisto Tantra masáže. Tantra masáže môžu byť určené mužom, ženám alebo dokonca aj párom. Každá z týchto masáži je špecifická a vyžaduje si dokonalú dohodu a rozhovor pred tým než začnete. Všetko prebieha v príjemnom prostredí pri príjemnej a uvoľňujúcej hudbe, ktorá ešte viac zintenzívni tento nezabudnuteľný zážitok.

 

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Overená
Bratislava, Nové Mesto
Overená
Bratislava, Ružinov
Novinka
Dostupná
Bratislava, Staré Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Overená
Bratislava, Staré Mesto

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2018 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.