Erotická zoznamka vám nie je cudzia? Na tieto typy chlapov si dávajte pozor!

08.02.2017 | Kategórie:
Erotická zoznamka vám nie je cudzia? Na tieto typy chlapov si dávajte pozor!

Na erotickej zoznamke stretnete rôznych ľudí. Okrem tých, ktorí prichádzajú do úvahy a vy by ste si s nimi mohli užiť divoké chvíle, sú však aj takí, od ktorých by ste sa mali držať čo najďalej.

 

Nie je námorník ako námorník

 

Predstava skutočného námorníka a sexu s ním môže byť veľmi lákavá. No dávajte si pozor na námorníka na erotickej zoznamke. S najväčšou pravdepodobnosťou vám bude chcieť stále bozkávať vašu mušličku alebo do nej pichať svojím úhorom. No najdôležitejšie je, že námorníka v v každom prístave čaká manželka!

 

Fekalistu tiež nie!

 

Podozrivý číslo 2 veľmi rád rozpráva o lízaní všetkých možných otvorov, neohrdne pissingom a rád vypije čokoľvek, čo z človeka vytečie. Dávajte si však pozor, títo ľudia sa nehanbia obliznúť napríklad ani záchodovú misu či podlahu. Na druhej strane, ak ste ženou, ktorá má výrazný problém s hygienou, v takomto type chlapa možno nájde lásku na celý život.

 

Čím vás môže prekvapiť fetišista?

 

Ďalším (nie príliš vhodným partnerom na sex na jednu noc) je takzvaný fetišista. Odhalíte ho tak, že na erotickej zoznamke hľadá niekoho, kto mu predá jeho bielizeň, podprsenky či ponožky. Aby sme nezabudli, musia byť použité! Čo robí s tými vecami? Keďže si to ženy ani len nevedia predstaviť, pre lepšie pochopenie im to rád do detailu opíše. Fetišista je ale neškodný. Zato otravný je veľmi.

 

Maminkin chlapček

 

Zvyčajne sa týmto titulom na erotickej zoznamke pýšia mladí chlapci s ešte menšími skúsenosťami. Ako ho spoznáte? Hľadá len staršie ženy, ktoré ho zaučia v láske. Nehovoríme, že zajačikovia sú zlí. No na erotickej zoznamke často nájdete aj takých, ktorí sú ešte stále pod zákonom alebo tesne nad ním. Navyše, predčasná ejakulácia tiež nie je bohviečo.

 

Toto sú najčastejšie typy mužov, na ktorých by ste si na zoznamkách mali dávať pozor. Máte tipy aj na iných podivínov?

 

 

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.