Erotické masáže pre uvoľnenie a pôžitok

15.07.2016
Erotické masáže pre uvoľnenie a pôžitok

Pokiaľ máte radi masáže, možno ste ešte nezažili ich práve čaro iba vďaka tomu, že ste si zatiaľ neskúsili jednu z erotických masáži. Erotická masáž umožní maximálne uvoľnenie , vďaka ktorému oveľa lepšie spoznáte svoje telo a budete ako znovuzrodení nielen po psychickej ale aj fyzickej stránke.

 

Uvoľnenie a pôžitok

Erotické masáže ponúkajú klientovi, možnosť absolútnej dôvery a uvoľnenia sa. O klienta je profesionálne postarané a tak sa môžete uvoľniť a prijímať masáž , ktorá vám je poskytovaná. Na rozdiel od klasickej masáže, budete mať postarané o pocit vzrušenia a pôžitku, ktorý môže byť zakončený vyvrcholením.

Dá sa povedať, že k erotickým masážam patria s časti aj Tantra masáž alebo Nuru masáž. Každá z nich je špecifická a umožňuje dokonalý pôžitok, ktorý pocítite sami na svojom tele. Tantra masáž je jedna z foriem masáži, ktorú môžete absolvovať samostatne alebo aj ako pár. Tantra masáž spočíva v stimulácií erotogénnych zón a tak dokonalému pôžitku a uvoľneniu.

Nuru masáž

Nuru masáž je masáž špecifická tým, že obaja zúčastnený aj masérka aj klient sú nahý a potretý špeciálnym olejom alebo gélom, pričom masáž spočíva v tom že masérka kĺzavými pohybmi masíruje celé telo klienta a tak mu umožňuje dokonale sa uvoľniť a precítiť celú masáž. Ako aj tantra, tak aj NURU masáž môže viesť k absolútnemu vyvrcholeniu. Pri Nuru masáži je ale potrebné podotknúť že, pri nej nedochádza k sexu.

Zabudnite na bežné starosti aj takouto príjemnou formou a vyberte si jednu z erotických masáži, ktorá poteší nielen vaše telo ale aj vaše zmysly. Dokonalá súhra profesionálnej masáže a pocitu uvoľnenia, ktorú si budete ešte dlho pamätať.

 

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Dostupná
Overená
Bratislava, Ružinov
Overená
Bratislava, Staré Mesto
Dostupná
Overená
Bratislava, Staré Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Dostupná
Overená
Piešťany

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2017 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.