Len pre odvážnych: Aj tieto praktiky môžete zažiť na sex priváte Banská Bystrica

22.01.2017 | Kategórie: Sex ponuky Banská Bystrica  
Len pre odvážnych: Aj tieto praktiky môžete zažiť na sex priváte Banská Bystrica

 

 

Erotické priváty sa vo všeobecnosti považujú za miesta splnených sexuálnych túžob. Praktiky, pre ktoré ich niektorí klienti navštevujú, si však niekedy vyžadujú doslova odvahu. A to na oboch stranách. Vložiť svoje najcitlivejšie partie do rúk človeka, ktorého takmer nepoznáte a ešte si to užiť, tak tomu sa hovorí guráž. Na odvážne praktiky sme sa pozreli cez optiku sex privátov v Banskej Bystrici. Čo môžete dostať v Mekke stredného Slovenska? Všetko, na čo si len spomeniete.

 

Pánsky anál

 

Anál ako taký je nesplnenou túžbou väčšiny pánskeho pokolenia. Ak však má ísť o ich vlastný chúlostivý otvor, pristupujú k tejto praktike o niečo citlivejšie. Napriek tomu sa nájdu i muži, ktorí túžia preskúmať aj túto trinástu komnatu svojej sexuality. A to priamo v rukách dievčat poskytujúcich erotické služby zafo. Vystavujú im tak svoje ritky na milosť či nemilosť. Ruku na srdce (a druhú na anál), našli by ste odvahu? Ak áno, neváhajte. Dildo alebo strapon majú tieto dámy vždy po ruke. A ochotu ulahodiť vašim chúťkam tu tiež nájdete. Ako také dráždenie konečníka prebieha? V prvom rade veľmi pomaly. S mužom neskúseným v tejto oblasti je potrebné zaobchádzať ako s mladou, nevinnou pannou. Dôkladná predohra, postupné rozťahovanie a dostatočné zvlhčenie je vždy na mieste. V opačnom prípade sa namiesto rozkoše dostavia úplne iné pocity. Anál ako taký totiž balansuje na tenkej hranici nekonečnej rozkoše a nekonečnej bolesti. Ak sa však podarí, stojí za to. Konečník sa totiž považuje za citlivejší ako vagína. Tak čo, skúsite to?

 

Škrtenie

 

Ak vám pri predchádzajúcej praktike sťahovalo ritku, teraz vám bude zvierať hrdlo. A to doslova. Na pretrase je totiž škrtenie. Tento krát nejde o chúlostivé miesta vášho tela, tento krát ide o život. Pri tejto praktike totiž ľudia skutočne zomierajú. V Amerike vraj sexuálnej rozkoši lapajúc po dychu podľahne viac než 500 obetí ročne. Sexuálnemu partnerovi totiž odovzdávate do rúk kontrolu nad vlastným dychom. Obmedzenie prívodu kyslíka pri škrtení vedie k halucinogénnemu stavu, ktorý vraj skutočne stojí za to. Škrtiaci však musí vedieť správne odhadnúť hranicu. Ak vás bude partnerka príliš šetriť, neužijete si to, akurát odídete s boľavým krkom. Ak to naopak preženie, dôsledky môžu byť fatálne. Najviac obetí však doplatí na samoškrtenie pri sebaukájaní. To vám na sex priváte nehrozí. Väčšina slečien je v tejto praktike skúsená. Už len nenatrafiť na tú nepravú.

 

Priväzovanie a bičovanie

 

Vo sfére S/M ešte chvíľu zostaneme. Nechali by ste sa nahovoriť na milostné scény ako vystrihnuté z filmu 50 odtieňov sivej? Pravda, v o niečo drsnejšom a predovšetkým reálnejšom prevedení? Alebo by ste radšej chceli zobrať opraty do vlastných rúk a poriadne svoju bezbrannú sexuálnu partnerku preplesknúť? Chlapi túžia po jednom i druhom. Závisí to od toho, ktorá rola ich viac rozpaľuje: rola poslušného psíka alebo dominantného agresora. Samozrejme, priväzovanie a výprask bičom môže byť príjemným oživením vzťahu. Najmä ak si partneri bezhranične dôverujú. V kontexte erotických privátov však môžeme hovoriť o značnej odvahe. Stratiť kontrolu a odovzdať ju do rúk cudzej osobe v tak chúlostivej situácii, na to si netrúfne každý. Neraz sa stáva, že človek s bičom v ruke sa do svojej role doslova vžije a v zápale vzrušenia stratí nad bitkou kontrolu. Každé vaše volanie o pomoc bude pritom považované za súčasť erotickej hry. Je predsa žiaduce, aby poddaný prosil o milosť. Ale nebojte sa, nejde o život ako v predchádzajúcej praktike. Prinajhoršom odídete s niekoľkými farebnými podliatinami.

 

 

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.