Na sex priváte dobre, na sex priváte zdravo

28.09.2016
Kategórie: Amatérky   
Na sex priváte dobre, na sex priváte zdravo

 

 

Túžite prežiť pikantné a nezabudnuteľné chvíle, ale chýba vám partnerka? Potom nastal najvyšší čas využiť výhody, ktoré ponúka sex privát

 

Pod pojmom rozumieme privát, v ktorom prevažne mladé a staršie ženy ponúkajú sexuálne služby. Môže ísť o amatérky, či profesionálky. Výber je len na vašich prianiach a aktuálnej ponuke spoločníčok, ktoré ľahko nájdete aj online.

Uvedieme príklad: do vyhľadávača stačí zadať, napríklad sex Piešťany a zobrazia sa vám výsledky, medzi ktorými zaručene nájdete ponuku atraktívnych dievčat a žien z danej lokality.

Ak ste nováčikom a nemáte žiadne skúsenosti, referencie k inzerátom nájdete aj na diskusných fórach internetových portálov. Popozeraniu tém a prečítaniu príspevkov od užívateľov venujte čas. Poučiť sa na skúsenosti druhého vôbec nie je na zahodenie, keďže za sex platíte finančnú odmenu. A naopak. O vaše skúsenosti, pozitívne či negatívne, sa môžete aj vy podeliť s ostatnými.

Atraktívna diskrétnosť

Na sex priváte vás privát jedno alebo prípadne aj viac dievčat, z ktorých si môžete vybrať. Hoci ideálom je dohodnúť si termín vopred a vyhnúť sa prípadnému čakaniu. Kontaktné údaje sú k dispozícii v inzeráte.

V pokoji izby si môžete vychutnať dotyky sympatickej spoločníčky. Vo väčšine prípadov sa môžete spoľahnúť na profesionálny prístup, kvalitné služby a pravdivosť informácií inzerátu. Predsa len, pozitívne referencie sú plusom pre všetky dievčatá. Je v ich záujme ponúknuť spoľahlivé šteklivé služby na jednotku a získať si tak dlhodobú priazeň zákazníka.

Podľa ponuky zaplatíte za služby, o ktoré máte záujem. Môžete sa dohodnúť aj na špeciálnych radovánkach. Popri klasike nechýba ani možnosť análneho či orálneho sexu. Inzeráty si treba pozorne prečítať. Niektoré spoločníčky preferujú pohlavný styk s ochranou, niektoré nie. Iné dovolia bozkávanie napríklad iba na pery. Aby sa naplnili vaše očakávania, vaše túžby si s nimi vyjasnite ešte pred stretnutím.

Služby na úrovni charakterizujú sex priváty a spoločníčky, ku ktorým sa zákazníci vracajú. Ochrana súkromia návštevníkov je výrazným bonusom. Môžu uspokojiť svoje intímne potreby a aj vďaka tomu viesť zdravý sexuálny život, ktorý im v súkromí chýba. Základom je správny výber.

 

 

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Overená
Bratislava, Nové Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Dostupná
Bratislava, Ružinov
Bratislava, Ružinov
Dostupná
Overená
Bratislava, Ružinov

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2017 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.