Počet homosexuálov a bisexuálov stúpa. Prečo?

10.11.2016 | Kategórie: Erotika  Sex ponuky  
Počet homosexuálov a bisexuálov stúpa. Prečo?

 

 Muž chytí muža za ruku, nežne sa k nemu privinie, usmeje sa a vtisne mu vášnivý bozk priamo na pery. Bez toho, že by si niektorý z nich všimol tie opovrhujúce pohľady okolia, zavesení do seba pokračujú priamo cez námestie... Pravdepodobne ste sa tiež niekedy v posledných rokoch stali svedkom takejto alebo podobnej pre niekoho erotickej, pre iného viac či menej odpudzujúcej scény. Ak nie, pravdepodobnosť, že také niečo v blízkom čase uvidíte, je veľmi vysoká. Počet homosexuálne a bisexuálne orientovaných ľudí totiž neustále stúpa. Prečo?

 

Prečo mužov priťahujú muži a ženy vzrušujú ženy?

 

Ešte pár desaťročí dozadu bola erotika medzi jedincami rovnakého pohlavia považovaná za psychiatrickú diagnózu. Hoci i dnes sa nájdu jedinci, ktorí by gayov a lesbičky najradšej poviazali do kazajky, je už všeobecne známe, že nejde o ochorenie. Teórií ako a prečo homosexuálna orientácia vzniká je hneď niekoľko.

Prvá z nich tvrdí, že homosexualita je životný štýl. Jej zástancovia predpokladajú, že homosexuáli sa pre takýto spôsob života jednoducho rozhodnú. Považujú ho za individuálny výstrelok alebo istý druh rebélie. Druhá teória predpokladá, že homosexuáli sa takto orientovaní rodia. Existujú dokonca štúdie, ktoré potvrdzujú jej súvislosť so zmenami na chromozóme X a teda poukazujú na jej genetickú podmienenosť. Tretí druh teórií vychádza z evolúcie a homosexualitu žien vysvetľuje ako dôsledok polygamie. Aby sa manželky jedného muža naučili spolu lepšie vychádzať, začali vraj zdieľať spoločné lôžka. Tieto teórie však nevysvetľujú mužskú homosexualitu. Žeby vznikla ako dôsledok pobytu mužov vo väzniciach? V každom prípade by to bol zaujímavý spôsob udržiavania poriadku v celách. Existuje aj množstvo viac či menej podložených psychologických teórií vzniku homosexuálneho správania. Freud napríklad predpokladal, že homosexualita je výsledok nezvládnutého Oidipovho komplexu.

 

Homosexuálov a bisexuálov je čoraz viac

 

Počet homosexuálne a bisexuálne orientovaných ľudí vraj závratne stúpa. Zatiaľ čo v minulých desaťročiach sa ich podiel v populácii pohyboval niekde okolo 1-2% v závislosti od otvorenosti spoločnosti, aktuálne sa hovorí o 5-6%. Podľa posledných prieskumov je najviac homosexuálne orientovaných ľudí v Brazílii a v USA. V San Franciscu ich nájdete viac ako 15%. Starý kontinent je o niečo konzervatívnejší, ale  ľudia orientovaní na rovnaké pohlavie iste nemajú núdzu o sex ponuky ani u nás.

 

Čo vysvetľuje stúpajúci trend odlišných orientácií?

 

Dôvodov, prečo stúpa počet jedincov, ktorých erotické chúťky sa viažu k rovnakému pohlaviu, je hneď niekoľko a všetky súvisia so súčasnou modernou spoločnosťou.

Prvý z nich je celkom prostý a predpokladá, že "príležitosť robí zlodeja". Inak povedané, že mierne uvoľnenie prudérie a väčšia tolerancia medzi ľuďmi jednoducho uvoľnila cestu aj tým jednotlivcom, ktorí by za predchádzajúceho režimu so svojou orientáciou bojovali. K homosexualite sa teda hlási oveľa viac gayov a lesbičiek preto, že sa pri zverejnení svojej sex ponuky nemusia obávať odsudzujúcich homofóbnych postojov.

Ďalší dôvod možno vysvetľovať psychologickou teóriou učenia sa podľa vzoru. Ľudia robia to, čo vidia. Mimoriadne populárny pornopriemysel inšpiruje stále viac tápajúcich a nerozhodných tínedžerov k experimentovaniu s rovnakým pohlavím. Hoci mnoho z nich sa napokon nájde v heterosexuálnych vzťahoch alebo zostanú bisexuálmi, sex ponuky rovnakého pohlavia v istej etape života oslovia takmer každého. Možno tak predpokladať, že mnohí jednotlivci, ktorí sa aktuálne hlásia k homosexuálnej orientácii, si jednoducho len užívajú lákavé erotické hry s rovnakým pohlavím, ale homosexuálmi v skutočnosti nie sú. Experimentovanie so sexuálnou orientáciou je moderné.

Cestu homosexualite uvoľnili aj stierajúce sa rozdiely medzi ženskými a mužskými rolami, ženská emancipácia, informačný boom súvisiaci s rozmachom internetu či tolerantnejší prístup médií k tejto téme. Moderná spoločnosť praje moderným fenoménom. Pre zaujímavosť, okrem hetero-, homo- a bisexuálnej orientácie existuje i štvrtá, asexuálna. Ide o jednotlivcov, ktorých sex jednoducho nezaujíma. Aj ich podiel v spoločnosti v posledných rokoch narastá. Čo myslíte, prečo?

 

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.