Práca na sex priváte

16.06.2016
Práca na sex priváte

Ako som sa dostala k práci na sex priváte.

 

Jeden deň sme sa s kamarátkou nudili a šli sme na nakúpneho centra.Len tak medzi rečou pri kavičke sme spomenuli       erotické služby.Ani neviem čo nás to napadlo. Kamarátka mi ukázala par dievčat a na internete čo to robia.O par dni sme išli na kávu opät. Vrátili sme sa k tej téme a vysvitlo,že ona si tak chodí privirábať. Skoro mi zabehlo :-) Hovorí mi,že by som sa na to hodila aj ja,ved sa rada bavím,aj sex mám rada. Tak nech zavolám a prídem skúsiť.

 

O týždeň na to.

Po dlhom váhaní som sa rozhodla,že to pôjdem skúsit. Môj prvý klient bol mladý sympaťak. Celá som sa triasla,bála čo bude,ako to zvládnem. Nie som žiadne neviniatko,ale nikto mi za to ešte naplatil. Videl to na mne aj on a bol milý,jemný a vtipný. Bolo to super a ešte som si aj zarobila. Nevedela som,že práca môže byt aj taká príjemna. Sex služby využíva často,lebo nemá priateľku a ma málo času v dnešnom rýchlom svete si ju nájsť. Ja mu viem zabezpečujúci diskrétnosť a to čo inde nenájde :-) Práca ma baví chcem ju robiť pokiaľ mi to vek dovolí.

 

 

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Overená
Bratislava, Nové Mesto
Overená
Bratislava, Ružinov
Novinka
Dostupná
Bratislava, Staré Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Overená
Bratislava, Staré Mesto

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2018 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.