Sex v Prešove

09.08.2016 | Kategórie: Sex ponuky Prešov  Sex zoznamka  
Sex v Prešove

 

 

Odkedy sme sa s Petrom rozišli a odsťahoval sa naspäť do Košíc ubehol už viac ako rok. Opäť som sa naučila žiť sama so sebou. Nič mi nechýba. Možno iba jedna vec či skôr aktivita menom sex. Nemám záujem o žiadne city a s nimi spojené nikam vedúce hádky ... . Už nie.

Môj Východniar

 

Dnes telesnú clivotu pociťujem obzvlášť intenzívne. Ach jaj. Hlavou mi behajú rôzne myšlienky a nápady, ako by som sa mohla dostať k miestu, kde sa mi sex ponuky Prešov budú samé ponúkať. Netrápim sa dlho, keďže všemocný prehliadač otáznik mojej žiadostivosti vyrieši za namiesto mňa. Jednoducho a rýchlo. Stačí napísať, sex prešov, počkať, sex ponuky Prešov, hlavne nie Bratislava.

Vykonané. Pozerám výsledky a môj zrak padne na predposledný odkaz: Zaregistrujte sa na najlepšej východniarskej sex zoznamke.

Fúha. Aj taká existuje? Moja zvedavosť začne pracovať na plné obrátky. Bez rozmyslu klikám a študujem krátky registračný formulár, ktorý sa rozhodnem vyplniť. Po chvíli som online. Medzi ostatnými Východniarmi a Východniarkami. Ešte aktualizujem svoj profil. Medzi záujmy zadám dve kľúčové slovíčka sex Prešov a čakám 10 minút, či sa niečo udeje. Nič. Začína ma ovládať smútok, keď zrazu z reproduktorov môjho notebooku cinkne zvuk správy či skôr správičky. Otvorím ju a so žalúdkom v krku čítam.

Ahoj,

žienka564, čítaš mi myšlienky. Aj ja mám chuť na sex. Predstav si. V Prešove. Napíš kedy, kde a budem len tvoj.

Zhypnotizovane sledujem písmenka textu. Skúsim to alebo nie? Čo, ak pôjde o nejakého úchyla? Nezabije ma? Nebude to niekto známy? Ale na druhej strane, čo ak je to jediná možnosť, ako dnes zažiť kvalitný sex? Alebo vôbec, konečne sex? Rozhodnem sa, že v tomto prípade bude platiť, že risk je zisk.

Odpisujem: Dobre, ale iba pod podmienkou, že mi pošleš svoju fotografiu.

Odpisuje: Nie je problém.

Ani nie do 30-tich sekúnd mi príde príloha. Otváram fotku, z ktorej sa na mňa usmieva celkom sympatický chalan. Teda, skôr chlap. Môže mať tak okolo tridsiatky. Hnedé krátke vlasy, široké ramená, úzke boky a dlhé nohy. Stojí vedľa terénnej motorky oblečený v kombinéze. Nezdá sa, že by bol zavalitý. Z fotografie možno vyčítať milý úsmev úzkych pier a zreteľné jamky v lícach.

Odpisujem: Dobre. Môžeme ísť spolu na kávu. Dnes večer.

Odpisuje: Super.....

 

Ešte chvíľku si píšeme a vymieňame vtipné správy, ako ma našiel práve vďaka zadaniu sex prešov medzi moje záujmy. Asi bol prvý, ktorý môj profil otvoril. Chvalabohu. Verím, že takýto typ zábavy podnikať každý druhý deň. Navyše, z jeho slov mám dobrý pocit. Aj z fotografie. Navyše, vybrala som kaviareň, kde robí moja najlepšia kamarátka, ktorá na mňa dozrie. Bože, musím jej zavolať. Dúfam, že ma nezabije a poradí mi s oblečením.

....

 

Hana bola samozrejme proti a s oblečením mi vôbec neporadila. No nič. Bledomodré džínsy cigaretového strihu mi dokonale obopnú zadok, za ktorý sa vôbec nemusím hanbiť. Chodievam pravidelne behať. Na vrch mi stačí jednoduché ružové tričko a čierny sveter na gombíky. Tentokrát vynechávam spodnú bielizeň. Zvŕšok ma ochráni pred pohľadmi zvedavcov a cez hrubú látku nohavíc moje tajomstvo nikto neodhalí.

Dlhé hnedé vlasy som si zaviazala do konského copu. S líčením to nepreháňam. Čierna špirála pomôže vyniknúť mojim veľkým hnedým očiam. Na podlhovasté ústa trochu ružového lesku a červeň do líc. Aspoň trochu. A na záver môj obľúbený vanilkový parfém.

 

...

Kaviareň praská vo švíkoch. Našťastie. V prípade núdze sa lepšie stratím. Vidím ho sedieť pri stole v rohu, pre dvoch. Vyzerá ako na fotografii. Len s rozdielom. Už viem, že pod kombinézou sa veľa tuku neskrývalo.

Ahoj," pozdravím ho a smelo odsúvam stoličku. Pozerám sa priamo na internetového Východniara. Vyzerá dobre. Lepšie, ako som dúfala. Usmieva sa na mňa. S jamkami.

Ahoj žienka," opätuje mi úsmev a pokračuje, Rád ťa spoznávam."

Aj ja teba. Môžem si prisadnúť?"

Áno, čakám tu jedine a výhradne len a len na teba."

Sadnem si a začneme sa rozprávať. Najprv len prehodíme pár rozpačitých hlášok, potom slovko o práci, o Prešove, ... . Po káve nasleduje pohár vínka.

Decentne popíjame a pritom sa na seba usmievame. Ako tínedžeri.

Nebojíš sa ma?" zrazu sa ma opýta.

A mám sa báť?" vrátim mu otázku.

Skôr nie ako áno. Pred chvíľou som ti povedal moju adresu, vymenoval našich spoločných známych, a ako som si stihol všimnúť, s informáciami je oboznámená aj barmanka. Takže, žienka nie."

No dobre....., " nakloním sa k nemu, odpoveď znie, nie, nebojím sa ťa. Verím v intuíciu. Hovorí mi, že si bezpečný prístav pre moju potrebu. Alebo, lepšie povedané pre naše potreby."

Žmurkne na mňa a rukou naznačí čašníčke, že náš stôl chce zaplatiť. Hana docupitá a s mierne podozrievavým pohľadom mu číta sumu z účtenky. Uisťujúco sa ňu pozriem a vzápätí žmurknem na môjho nového kamaráta v núdzi.

Už ideme? Nejako rýchlo." hovorím mu.

Chceš mrhať časom sedením pri víne alebo sa venovať oveľa príjemnejším činnostiam?" potichu zašepká chrapľavým hlasom, chytí ma za lakeť a vyprevadí z podniku. Pri rýchlej chôdzi sa mi roztvorí sveter a nielen jeho pohľadu vystaví moje presvitajúce bradavky, ktoré zaručene zareagovali na vzrušenie, ktoré sa mi začalo vlievať do celého tela.

Nasledujem ho smerom na parkovisko.

Kam ideme?" otočím sa smerom k nemu.

Previezť sa." otvára auto na diaľku. Blikajúce svetlá dlhého nemeckého sedanu ma utvrdia v tom, že hovoril pravdu.

Otvorí mi dvere. Na prednom sedadle a sám si sadne na sedadlo vodiča.

"No dobre, oficiálne zoznámenie by sme mali. Teraz sa zoznámime trochu inak", potichu vysloví, načiahne ruky k mojej tvári a perami sa mi pritlačí na ústa. V jeho dychu cítiť svieži závan a sladkastú chuť kávy, ktorá sa miesi s príchuťou vína, ktorému som holdovala ja. Sú príjemne teplé, majetnícke. Jazykom ma poláska po hornej pere, ktorú automaticky pootvorím a on môže slobodne vstúpiť dnu. Vzrušenie, ktoré ma ovláda je neuveriteľné. Tropické teplo prechádza až smerom ku končekom môjho tela. Ruky mu oviniem pekne okolo krku, stratím zábrany, teraz nie je čas na zbytočné analýzy. Dychtivo sa k nemu prisajem a jeho pohyby opätujem s rovnakou vášňou.

Rukami mi skĺzne pod tenké tričko. Chytí ma za boky a prejde smerom hore k prsiam, ktoré mu padnú priamo do dlaní. Keď zistí, že nemám na sebe žiadnu podprsenku, prekvapene mi zavzdychá do úst a šeptom zamumle: Ty si ale potvora. "

Usmejem sa a jeho slová umlčím ďalším hlbokým bozkom, pri ktorom zabudnem na všetko okrem jeho jazyka a rúk, ktoré ma začali hladkať po od vzrušenia navretých prsníkoch. Chcem viac. Rukami mu horúčkovito začnem prechádzať po chrbáte a vyťahujem mu košeľu aj tielko spoza nohavíc. Na chvíľu mu znemožním prístup k môjmu hrudníku. Len na krátko, aby som mu mohla rozopnúť gombíky a rukami zablúdiť na jeho pevné brucho a pevné svalnaté prsia. Už sme opäť v sebe, ústami spojený, s rukami všade.

Sex v plnom prúde

 

Našťastie už dávno sadla tma a jeho auto sa nachádza v rohu. Po nekonečnej chvíli rozkoše sa oddiali a pozrie na mňa: Čo povieš, keby sme prešli dozadu?"

Nič." odpoviem mu. Najprv sa zarazí, ale keď otváram dvere a vystupujem z auta, aby som sa poobzerala na všetky strany, či nás niekto nesleduje a vzápätí si sadám na zadné sedačky, pochopí. Posunie predné kreslá čo najviac dopredu a nasleduje ma.

Tlmené sklá na aute a prítmie v odľahlom kúte parkoviska nám poskytuje dostatočný úkryt pred náhodnými okoloidúcimi. Za moment je opäť pri mne a mocne ma stíska v náručí. Naše pery si k sebe nájdu cestu a vrátia našu krv do varu. Na prsiach cítim jeho veľkú ruku. Spočinie najprv na pravom prsníku. Vezme ho do dlane a jemne stláča. Jeho bradavku uchopí medzi palec a ukazovák a jemne, potom silnejšie ju začne medzi nimi trieť: "Ach, to je úžasné." Po chvíli pokračuje na druhom prsníku a medzitým voľnou rukou skĺzne k zapínaniu úzkych džínsov. Rázom sa zbaví gombíka, potiahne zips a vsunie ju dnu. Prekvapenie číslo dva. Cítim, ako ustrnul, keď zisťuje, že už mu nič nebráni v ceste k mojej ženskosti. Prstami začne láskať intímne a jemné záhyby mojej vlhkej skrýše. Zájde na okraj vzrušenej štrbinky, prejde po nej a potom ju začne masírovať. Ledva sa sústredím. Hoci, nechcem zaostávať, chcem mu jeho láskanie oplatiť. Mojími malými rukami mu odopnem nohavice. Ide mi to dvojnásobne horšie ako jemu. Keď sa mi to podarí pravačku vsuniem pod jeho slipy a pevne obopnem jeho mužný penis. Prstom mu prejdem po žaludi a začnem sa s ním hrať, pokým nezačujem jeho nástojčivé stony. Zmietame sa v rytme našich rúk. Napätie v našich telách stupňuje. Zrazu ma prevalí na chrbát na sedačku, stiahne mi nohavice a lakťami roztiahne nohy, pričom prstami na nohách sa dotýkam jemného poťahu strechy auta. Nestihnem ani protestovať a tričko mi vhrnie až ku krku. Pravou rukou ma pohladí po vzrušenej bráne do môjho rozdráždeného vnútra a ľavou mi drsne prejde po prsiach. Pozerám naňho, ako svoje pohyby opakuje. Po malej chvíľke prestane, cez hlavu si pretiahne tričko, odhalí svoje mužné telo a napokon stiahne nohavice po kolená. Sledujem, ako sa nado mnou nakláňa a ústami prikýva moje pootvorené od bozkávania popraskané pery. Automaticky zakláňam hlavu a zatváram oči. Zacítim, ako si rukami pomáha, aby čo najlepšie vošiel do mojej rozpálenej bytosti.

"Ach, ach, ..."

Oprie sa lakťami o voľné miesto na sedačke. Priestor nie je bohviečo, ale naším telám a pudom to vôbec neprekáža. Keď nadobudne istotu vôjde do mňa celou svojou dĺžkou. Vyplní každý centimeter a začne sa sústredne pohybovať. Najprv pomaly, akoby sa bál. Chcem ho povzbudiť. Rukami ho chytím za chrbát. Aj jeho stúpajúce vzrušenie ma núti zabárať nechty do jeho drsnej pokožky. Pri jeho zrýchľujúcich pohyboch hlbšie a hlbšie. Bokmi mu vychádzam v ústrety a kopírujem silu pohybov s jeho telom. Mám pocit, že táto vášnivá búrka nikdy neskončí. Na telo vystupuje pot. Naprieč jeho vnútrom sa začína šíriť teplý a nástojčivý pocit napätia, ktorý sa zbiera a hromadí do jediného bodu v tele, na mieste, ktoré svojími pohybmi masíruje tvrdý a neodbytný úd môjho protivníka. Zrazu v jednej sekunde napätosť vybuchne a rozsype sa na milióny kryštálikov uvoľnenia po celom mojom tele. Prestávam myslieť, prestávam vnímať. Za ich oponou matne sledujem posledné vrcholné pohyby a hrdelné stony môjho nového známeho, predtým než ucítim jeho plnú váhu a vôňu priamo na sebe.

Po chvíli prichádza na scénu vytriezvenie a hlúpa otázka.

Zaveziem ťa domov?"

To by bolo super." zamumlem mu do spoteného krku.

Oblečieme sa, naštartuje motor a vysadí má na zastávke asi kilometer od môjho bytu. Predsa len, nechcem aby vedel, kde presne bývam. Rozlúčime sa s úsmevom a myšlienkou na budúce stretnutie. Ktovie.

Ach, teda bol úlet." poviem si nahlas, keď sa vrátim domov. Dám si sprchu a hodím sa do postele. Hneď nasledujúce ráno, ako prvé zapínam počítač a upravujem svoj profil. Premýšľam, či vyhodím sex ponuky Prešov alebo nie. Možno bude stačiť iba fráza sex Prešov. Trochu to zjednoduším. Alebo?

Z premýšľania ma vyruší telefón. Prišla mi správa od neznámeho čísla. Aha. Nie je tak celkom neznáme. Je jeho. Píše mi.

Ahoj Klára, včera to bolo skvelé. Máš záujem o večeru?"

Pozriem sa obrazovku počítača. Na poslednú sekundu, predtým než kliknem na zrušiť profil sa zamyslím, či je to dobrý nápad. Ale naozaj len na sekundu. V nasledujúcej už držím v rukách telefón s prstom nad možnosťou odpovedať. Na koniec si uložím číslo: Môj Východniar.

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.