Štyri dôvody, kvôli ktorým nezbalíš muža na sexzoznamke

30.09.2016
Kategórie: Sex zoznamka   Tantra masáž   
Štyri dôvody, kvôli ktorým nezbalíš muža na sexzoznamke

Máte chuť na nezáväzný sex s mužom, ktorý hľadá presne to isté, čo vy? Najistejšou voľbou je zaregistrovať sa na erotickej zoznamke a vydať sa na lov. Avšak ani ten nemusí vždy skončiť poriadnym úlovkom, ba dokonca sa môže stať, že odídete z neho naprázdno. Spísali sme štyri chyby, kvôli ktorým pravdepodobne prídete o divokú noc plnú sexu.

1. Nekvalitná fotografia

 

Môžete byť akokoľvek príťažlivá a sexy, no ak to pokazíte zlou fotografiou v zlej polohe, budete pôsobiť ako amatérka. Žiadne kúpeľňové zrkadlo v pozadí, žiadne tukové vankúšiky vytŕčajúce spod príliš malej spodnej bielizne. Samozrejme, nie každá z nás sa môže pochváliť krivkami a la modelka, avšak každá si snáď vie v obchode kúpiť správnu veľkosť. Takže, prvým krokom k úspechu je skutočne kvalitná fotografia v príjemnom prostredí a v peknej spodnej bielizni. Sexponuky sa vám budú len tak hrnúť.

 

2. Fake fotka

 

Nedostali ste do vienka súmerné črty tváre a štíhle telo? No a čo! Klasicky nudne krásne dievčatá sa ani zďaleka nepáčia všetkým chlapom a najväčšiu chybu v hľadaní si partnera na nezáväzný sex spravíte vtedy, ak si zvolíte do profilu fotku, na ktorej nie ste vy. Na to zabudnite a s pravdou von!

3. Moralizovanie

 

Ozve sa vám váš potenciálny partner a vaša prvá otázka znie, či je ženatý alebo má nejaké záväzky? Keď vás to zaujíma, tak na čo sa vôbec na sexzoznamke nachádzate? Uvedomte si, že tam muži hľadajú sex, a to rovnako ako vy. Na ich rodinnom stave vôbec nezáleží.

4. Vymýšľanie si

 

Vieme, že ženy majú veľmi bujnú a bohatú fantáziu, no radšej ju kroťte. Nevymýšľajte si, že ovládate tantra masáž, keď ste o nej prečítali jeden článok. Alebo že máte skúsenosti so sex privátmi a inými erotickými službami, keď ste práve prišli o panenstvo. Klamstvo sa nevypláca, a to ani na sexzoznamkách.

 

 

 

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Overená
Bratislava, Nové Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Dostupná
Bratislava, Ružinov
Bratislava, Ružinov
Dostupná
Overená
Bratislava, Ružinov

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2017 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.