Večer s transkou

19.07.2016
Večer s transkou

Tento príbeh sa udial celkom náhodne a je zvláštny. Bol horúci letný večer a s partiou kamarátov sme sa vybrali do erotického klubu vyskúšať služby ktoré slečny ponúkajú. Nikdy by som si však nepredstavil, že strávim večer s Transkou, ktorá sa mi nakoniec bude tak páčiť.

 

Veľký výber, no jedna možnosť ktorá ma dostala

Ako v každom klube, aj tu bolo kopec nádherných slečien , ktoré doslova žiadajú vašu pozornosť. Do oka mi hneď vpadla dlhovlasá blondínka s krásnymi štíhlymi nohami a celkom rozkošnou tváričkou. Na vyše na očiach mala okuliare, čo ma ešte viac rajcovalo. Rozhodol som sa preto, že strávim noc s ňou.

Vzala ma do akéhosi V.I.P salónika, kde sme spolu začali flirtovať a ona mi povedala, že je transka. Ostal som ako obarený a nevedel som, či mám ujsť alebo mám ostať. Jej tvár vyzerala tak dievčensky a tie črty....Nemohol som uveriť že je naozaj transka.

 

Správne rozhodnutie?

Nakoniec som sa ale rozhodol, že ostanem a bolo to naozaj správne rozhodnutie. To, čo bolo potom bolo jednoducho fantastické a páčilo sa mi to aj napriek tomu, že som o tom spočiatku pochyboval. Rozhodol som sa, že o tomto zážitku naozaj nikomu nepoviem a ostane to také naše malé tajomstvo.

Keď sa ma kamoši spýtali ako bolo , povedal som že fantasticky, no keď sa ma spýtali na meno dievčaťa, s ktorým som strávil noc neodpovedal som. Večer s transkou bol jednoducho fantastický .

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Overená
Bratislava, Nové Mesto
Overená
Bratislava, Ružinov
Novinka
Dostupná
Overená
Bratislava, Staré Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Dostupná
Overená
Bratislava, Staré Mesto

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2018 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.