Vyskúšajte TANTRA masáž

28.07.2016
Kategórie: Tantra masáž   
Vyskúšajte TANTRA masáž

Počuli ste už niekedy o Tantra masáži? Ide o masáž, ktorá v sebe spája nielen prvky masáže , ale takisto prvky vášne a miernej erotiky. Tantra masáž ponúka klientovi naozaj intenzívny zážitok vďaka tomu, že masérka je polonahá a stimuluje erotogénne zóny ktoré často vedú k samotnému vyvrcholeniu.

 

Masáž, na ktorú nezabudnete

Pozornosť je venovaná aj erotogénnym a intímnym zónam, čo vedie k dokonalému vyvrcholeniu. Veľmi obľúbená u mužov je napríklad aj masáž prostaty. Aj keď si mnoho mužov myslí, že táto masáž môže byť bolestivá, nie je to celkom tak.

Masérka miesto, ktoré masíruje pred tým pripraví, či už stimuláciou erotogénnych zón alebo pomocou jemných prípravkou ako olejček alebo gél. Tantra masáž ma blahodárny vplyv na zdravie a fyzickú kondíciu.

Vďaka stimulácií erotogénnych zón dochádza k absolútnemu uvoľneniu a vyvrcholeniu, ktoré prináša blahodárny pocit. Ten kto tantra masáž zatiaľ nevyskúšal, mal by to skúsiť aspoň raz. Tantrická masáž prebieha v absolutnom kľude v prostredí príjemného prostredia, vďaka čomu sa dokáže klient veľmi dobre uvoľniť.

 

Pozitívne účinky

Kvalitné tantrické masáže môžete absolvovať aj niekoľkokrát za sebou bez toho, aby vám to nejako ublížilo . Práve naopak, masáže vás príjemne povzbudia a dodajú vám novú energiu. Tantra masáž môže mať blahodárne účinky takisto aj na váš sexuálny život.

Ak váš sexuálny život nie je taký ako predtým alebo si ho jednoducho potrebujete zlepšiť, práve tantra masáž vám v tom môže pomôcť. Absolvovať ju môžete samostatne alebo aj ako pár.

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Overená
Bratislava, Nové Mesto
Overená
Bratislava, Ružinov
Novinka
Dostupná
Bratislava, Staré Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Overená
Bratislava, Staré Mesto

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2018 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.