sex práca spoločníčkam v Ba

Bratislava

ID: 100016

Kontakt

0944 629 550

Pri telefonáte mi povedz, že si túto pracovnú ponuku našla na stránke privatportal.sk.

  • E-mail:
  • Mesto:Bratislava
  • Upresnenie:

Ponúkam spoluprácu pekným a šikovným ženám VIP masérkam a spoločníčkam v Bratislave. Aj ja robím masáže a hľadám kolegyne vo veku 20-40 rokov normalnej postavy NIE baculky prosim. Maximálne diskrétne a bezpeč., overení a solventní klienti. S klientom si sama dohodneš druh masáže a aj sumu ktorú požaduješ. Nástup je možný aj ihned.Ubytovanie je zadarmo.Peniaze vyplacame denne kes na ruku. Možnost prace a jna turnusy.Ak maš naozaj zaujem byt finančne nezavisla napiľ mi email:top-masaze123@azet.sk moj tel:0944629550 je tu uvedeny ale všetky potrebne info. ti poviem osobne pri stretnuti v meste .pRIJDI ROBIT NA PRIVAT NIE V KLUBE KDE SA V DNEšNEJ DOBE Už NEZARABA.

Hodnotenia

Hodnotenia neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 16 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.