Hladam kamosku

Chorvatsky Grob (mapa)

ID: 100027

Kontakt

0904 227 851

Pri telefonáte mi povedz, že si túto pracovnú ponuku našla na stránke privatportal.sk.

  • E-mail:oxananakonechna22@gmail.com
  • Mesto:Chorvatsky Grob (mapa)
  • Upresnenie:V blízkosti BA

Ahoj :) hľadáme šíkovne mladé kočky do novootvoreneho luxusného podniku v blízkosti Bratislavy s vlastným wellness (saunou ,bazénom ,vyrivkou,barom a nádhernými priestormi . Finančne výhody ,odmeny za viacej odpracovanych dni pre každú ,percentuálne výhodnejšia cenová politika . Diskrétnosť a klientela na úrovni . Zabezpečená reklama ,pracovne pomôcky,ochrana a priateľsky kolektív ktorý vždy bude v ústrety :) zasielam aj foto podniku aby si videla že Teba čaká luxus a pohodlie :)

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.