Hladam kamosku na luxusny byt

Nitra (mapa)

ID: 100042

Kontakt

0948 861 807

Pri telefonáte mi povedz, že si túto pracovnú ponuku našla na stránke privatportal.sk.

  • E-mail:topluxurygirls92@gmail.com
  • Mesto:Nitra (mapa)
  • Upresnenie:Nitra centrum

Luxusný útulný bytík v Nitre ponuka Vám možnosť nadštandartneho zárobku ,super podmienok ,výhod a samozrejme diskrétnosti . Hľadáme spoľahlivé kočky od 18 rokov ktoré majú svoje ciele a chcú spĺňať svoje sny . Zabezpečená reklama ,vyhodne podmienky pre kočky ,finančná odmena na konci mesiaca za viac odpracovaných dni,prostriedky týkajúce sa prace ,ochrana ,telefonistka ,bývanie zadarmo ,príjemný a priateľsky kolektív . Denný zárobok od 200 do 500 a vyššie EUR . Všetko záleží od Tvojej šikovnosti :) . Ak máš záujem ,a si unavená počúvať len sľubne reči o vysokých príjmoch ,neváhaj a ozvi sa . Gmail : topluxurygirls92@gmail.com alebo telefónne číslo : +421 948 861 807 .

Hodnotenia

Hodnotenia neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 16 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.