Luxusní privát Brno

Brno

ID: 100056

Kontakt

7745 296 24

Pri telefonáte mi povedz, že si túto pracovnú ponuku našla na stránke privatportal.sk.

  • E-mail:privatsohobrno@seznam.cz
  • Mesto:Brno
  • Upresnenie:ČR

Jsme nejluxusnější podnik v Brně s 9-letou tradicí a velmi vysokou návštěvností. Máme k dispozici prostorný, moderní byt o rozloze více než 300 metrů, s barem, výřivkou, projektorem a pod. Nabízíme možnost skutečně vysokých výdělků. Možnost ubytování, výborná podpora, inzerce a zázemí. Jsme přátelský kolektiv a staráme se o to, aby byli všichni spokojeni a cítili se u nás dobře, jak hosté, tak dívky. Jsi začátečnice? Nevadí, vše ti vysvětlíme a pomůžeme. Dívky jsou u nás spokojeny. :-) +420774529624

Hodnotenia

Hodnotenia neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 16 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.