Hľadám dievčatá

Brno

ID: 100058

Kontakt

7318 089 7

Pri telefonáte mi povedz, že si túto pracovnú ponuku našla na stránke privatportal.sk.

  • E-mail:Starladie@email.cz
  • Mesto:Brno
  • Upresnenie:

Otvíráme nový podnik v Brně a hledáme spolehlivé dívky příjemného vzhledu a příjemného vystupování. Neslibuji ti statisíce, ale pokud jsi šikovná, vyděláš si na komfortní život bez neustálého přemýšlení, co si můžeš dovolit. Práce je vhodná i pro mladé maminky nebo studentky. Pracovní dobu si domluvíš individuálně a pokud budeš spolehlivá, vyjdeme ti maximálně vstříc. Ozvi se, příjď se nezávazně podívat. Začátečnice jsou vítány.

Hodnotenia

Hodnotenia neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 16 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.