Paris night club Brno

Brno (mapa)

ID: 100067

Kontakt

7221 335 55

Pri telefonáte mi povedz, že si túto pracovnú ponuku našla na stránke privatportal.sk.

  • E-mail:Parisnightclubbrno@gmail.com
  • Mesto:Brno (mapa)
  • Upresnenie:

NADSTANDARTNÍ PROVIZE!!!NÁBOR!!!
Holky,za podivání nic nedáte a nic vás to nestojí!Prijdťe se přesvědčit!
Jsme noční klub, který funguje již 9 let přímo v centru Brna se stálou klientelou.Pokud nemáš zkušenosti, vše ti vysvětlíme a se vším poradíme.Nabízíme čisté prostředí, diskrétnost, bezpečí,přátelskou atmosféru,ubytování zdarma,Wi-Fi,dopravu zajistíme,nebo zaplatíme.
Požadujeme spolehlivost.
Na věku vůbec nezáleží, přijímáme všechny slečny a dámy 18+.Vyplácíme každý den.Potřebuješ rychle peníze?Neváhej a piš,nebo volej! (jsme i na whatsapp a viber)
tel : 722 133 555

Hodnotenia

Hodnotenia neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 16 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.