Práca na VIP Private

Bratislava

ID: 100071

Kontakt

0940 250 160

Pri telefonáte mi povedz, že si túto pracovnú ponuku našla na stránke privatportal.sk.

  • E-mail:catalea.tantra@gmail.com
  • Mesto:Bratislava
  • Upresnenie:Ruzinovska

Prijmeme na súkromný privat dievčatá medzi 18-40 rokov-pekné-náročné-ktoré vedia, čo chcú! Tvoje zárobky budú denne nadpriemerne, pretože na priváte budete max dve, čo zaručuje uvoľnenejsiu atmosféru. Ak budeš dobrá, budeš mat svoj vlastný priestor!
Výhody oproti konkurencii:
Vysoké ceny nad 100€/50min ☛ Množstvo stálych, dobre situovaných hostí.
Za kratší čas máš vyšší zárobok oproti iným privatom, práve preto, lebo k nám chodia VIP klienti, ktorí majú radi kvalitu.
Preto hladame max dve dievčatá, ktoré majú úroveň a slušne správanie. Takéto dievčatá, budú mať zárobky oproti iným privatom oveľa vyššie a tringelty stedrejsie.
Nevahaj a kontaktuj 0940250160,zacat sa dá ihneď!

Hodnotenia

Hodnotenia neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 16 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.