Prenájom izby na priváte v BA

Bratislava (mapa)

ID: 100076

Kontakt

0903 621 007

Pri telefonáte mi povedz, že si túto pracovnú ponuku našla na stránke privatportal.sk.

  • E-mail:intimita@post.cz
  • Mesto:Bratislava (mapa)
  • Upresnenie:Račianska 87

Prenájom samostatnej uzamykatelnej izby na priváte v Bratislave. PC zostava na prístup na internet, wifi. Princíp práce je tu rovnaký ako v Rakúsku alebo v Nemecku, kde sa v "Lusthausoch" platí "Miete" a preto sa tu platí len nájomné. Ceny za služby si určuješ sama a všetko čo od klientov dostaneš si nechávaš. Nedeľ sa s pasákmi o polovicu svojho zárobku, prenajmi si izbu a pracuj konečne sama na seba. Denný nájom podľa veľkosti izby a doplnkových služieb ( káblová televízia, inzercia, prenájom telefónu) od 40 euro na deň. Pošli sms, ja Ti zavolám. 0903 621 007

Hodnotenia

Hodnotenia neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 16 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.