Tento inzerát žiaľ nie je aktívny!

Táňa (31)
  • Overená

Nitra (mapa)

ID: 4483

Kontakt

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

NEW PHOTO !!!

New Photo - všetky sú originál -!!! Robím KLASIKU, ORÁL, ANÁL, PISS, S/M, PÁNSKY ANÁL, LATEX, FETIŠ - všetko s ochranou !!!!!!!!!!!!!!!!
Ceny služieb sú podľa dohody a náročnosti poskytovaných služieb !!! Čakám Ťa v diskrétnom a príjemnom prostredí. Pracovná doba: v prac.dni od 10:00 do 20:00. Výkendy,sviatky a nadčas je treba si dohodnút vopred ! TEŠÍM SA NA VÁS !!!

Nie som vyučená masérka,ale rada urobím uvedené masáže !!!

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.