Tento inzerát žiaľ nie je aktívny!

NATUR 6ky prsia (30)
  • Overená

Bratislava, Nové Mesto (mapa)

ID: 5620

Kontakt

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Martinka bacuľka 6ky prsia :-)
Ahojte. Som vášnivá sexy bacuľka, usmievavá, empatická, inteligentná 30 rokov/176 cm a 6 prsia. Ponúkam Vám diskrétne stretnutie v súkromí luxusného bytu, služby na úrovni, milý prístup, čistota, hygiena a 100% zdravotný stav. Stačí ak mi zavoláte a určite sa dohodneme. Teším sa na Vás...kontakt: 0910 469 858 !!!! Escort non-stop v ramci BA.

Na SMS nereagujem.
Neznáme čísla (clear) nedvíham.
Ak nedvíham, skús zavolať neskôr, asi som obsadená.

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 15 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.