Tento inzerát žiaľ nie je aktívny!

Luxusna Erika (25)

Bratislava, Staré Mesto (mapa)

ID: 6356

Kontakt

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Krasna a lux 4-ky silikony

-) Ahoj fešák,

som pekná a luxusná Erika, aspoň tak to o mne hovoria, prepáč za tú skromnosť. Mám krásne 4-ky prsia, veď sa presvedč sám na fotkách, lepšie by bolo ale osobne. Tak ak máš chuť, tak kľudne dojdi za mnou a uvidíš, že nám bude spolu fajn a zažiješ so mnou v posteli to čo si ešte nezažil, aspoň sa budem určite o to snažiť. Treba volať prosím aspoň 15 minút pred stretkom a ak sa nedostavíš na stretnutie tak ako sa dohodneme, nezaručujem ti že budem mať neskôr čas. Tak Ťa poprosím o dodržanie presného času nášho stretnutia...

Ďakujem, cmuk! Erika

A cena je na jedného, tak poprosím aj to akceptujte páni... :-)

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Peter31.01.2017 23:01

A aka je cena za sluzby?

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.