Tento inzerát žiaľ nie je aktívny!

Top Niki (19)

Bratislava, Staré Mesto (mapa)

ID: 6357

Kontakt

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Lux prirodzene 5-ky

Ahoj, som pekná a mladá 19-ka, ktorá má krásne prirodzené 5-ky. Ak sa Ti páčia práve väčšie prsia, tak som pre Teba tá správna voľba! Máš chuť sa medzi ne robkať alebo sa na ne vystriekať? :-))) Tak kľudne prídi, bude sa Ti to páčiť a uvidíš, že neoľutuješ. Mám krásne pevné prsia a aj telo... Som mladá prítulná a neskúsená. Túto prácu som len teraz začala robiť, takže som také mladé a nevinné dievčatko... Teším sa na tvoju návštevu... 1-hod/60eu, 45min/50eu, 30min/40eu, cena je na jedného...

Ponuka práce pre peknú a mladú kamošku, ktorá má chuť pracovať, hlavne spoľahlivú... taká čo chce robiť a nemá samé výhovorky, prosím žiadna drogistka a ani alkoholička... Ďalšie info cez tel... 0940757424

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Stephen21.01.2017 19:01

Staying in the loft interested in meeting up tonite

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.