Tento inzerát žiaľ nie je aktívny!

Hot Jasmine (34)
  • Overená

Bratislava, Ružinov (mapa)

ID: 6521

Kontakt

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Masáž prsiami, masáž prostaty

! Neposkytujem sex ani oral!!!From the principle of foreign clients do not take (German, English)
Uz len do konca jula!
Stimulácia prostaty u mužov - bez použitia rúk!
Teším sa na Teba. V masáži je zahrnutá aj masáž chodidiel a masáž prostaty...

Môj nový Darčekový Kupón tzv. VOUCHER v hodnote 60, 80 a 110€, ktorý si môžete zakúpiť u mňa. VOUCHER je prenosný.
Som milá atraktívna žena v najlepšom veku ,ktorá ma rada nežných a pozorných chlapov.Milujem a rada sa dotýkam .Poskytujem Tantrickú masáž spojenú so vzájomnou ,kde sa ma môžeš dotýkať kde len chceš a kombinujem to masážou prsiami -,NURU masáž.Počas masáže ťa budem postupne vzrušovať mojimy pohybmi telo na telo a kľzať sa mojim naolejovaným telom až do Tvojho vyvrcholenia.Teším sa na Teba a poprosim Ťa ,ak máš záujem o masáž objednávka aspoň hodinku vopred.Cmuk....Máte chuť na krásne, nahé, rozpálené, naolejované telo nežnej masérky, ktoré sa po Vás kĺže a vo Vás to vyvoláva neskutočné vzrušenie? Potom je táto masáž presne pre Vás! www.hotjasmine.skNakoľko som dosť vyťažená, objednávky prijímam minimálne 2 hodinky vopred. Ďakujem.
Nepracujem nonstop ako iné masérky, klienta si vážim a energiu dávam viac ako vládzem a preto neberiem veľa klientov ako na bežiacom páse... Ponukam viacero druhov masazi v hodinke...
Objednávky prijímam aj formou sms.
Objednávky poprosím minimálne 2 hodikyvopred... a najlepšie aspoň deň vopred, nakoľko som dosť vyťažená.!
www.hotjasmine.sk

Pred samotnou masážou ponúkam čaj, alebo kávu..

O mne

Masáže vykonávam v diskrétnom priestore a nie v byte v ktorom bývam.
Neposkytujem sex ani orál!

U MŇA ZAŽIJEŠ ÚPLNE INÚ ROZKOŠ.. NIE JE VŠETKO LEN O SEXE!
Erotická masáž nie je poskytovanie sexuálnych služieb. Bozkávanie, orálny či klasický sex nie je súčasťou masáže. Nie je možné ani za príplatok. Naopak, návrhy tohto typu uráža masérku a môže masáž ukončiť. Môžete však masérku povrchovo hladkať.

Tantrická vzájomná masáž
Klasická celotelová masáž, pozornosť sa venuje všetkým častiam Vášho tela vrátanie pohlavia a intímnych zón. Spája v sebe prvky klasickej masáže s tantra rituálmi (masáž prírodnými olejčekmi, jemné dotyky pierok, vejárov, rukavičiek.. ) Ide o rituál uctievania tela. Masáž je energizujúca a zároveň magicky erotická.

Priebeh masáže:
tantra masáž prebieha v príjemnom prostredí pri relaxačnej hudbe, jemnom osvetlení sviečok a vôní prírodnych éterických tyčiniek.

Samotná masáž začína úvodným rituálom v stoji kde sa masérka k mužovi približuje a snaží sa energicky na seba naladiť, pomocou masážnych techník, dýchania a odblokovaním energie. Masérka sa Vás pokúsi čo najviac pripraviť a uvoľniť.

V priebehu masáže sa najprv uvoľní telo horúcimi uterákmi namáčanými v kúpeli z prírodných olejov, potom nasleduje jemná časť masáže ovievaním a hladením jemnými predmetmi, kde sa masérka postupne odhaľuje a pokračuje zmyselnou a vzrušujúcou masážou teplým olejom venujúc pozornosť všetkým častiam Vášho tela vrátanie intímnych zón a pohlavia.
Prebudená sexuálna energia je rozplývaná po celom tele, kedy dochádza k samotnému vyvrcholeniu.
zahrnutá je aj masáž chodidiel, rúk a zadku.

Tantrické pravidlo: K vrcholu stúpaj pomaly a s prestávkami. MÁM CHUŤ SA S TEBOU HRAŤ, CELÉHO ŤA OLEJOM NATIERAŤ, KĹZAŤ SA PO TEBE MOJIMI PRSIAMI, POMALY ŤA AŽ DO KONCA VZRUŠOVAŤ, AŽ K VYVRCHOLENIU.
BODY TOUCH MASÁŽ (telo na telo) alebo aj NURU

Máte na to chuť? Ponúknem Vám ešte moj telo na tom Vašom! Jemné, láskyplné dotyky, jej dych a Váš dych. Iba Vy a ona. Svojim horúcim, naolejovaným telom sa kĺže po Vašom tele a Vy od samého vzrušenie neviete, čo so sebou. Zvádza Vás, a vy na pokraji síl vrcholíte! Slasť, ktorá prejde Vaším telom, je nezabudnuteľná a neopísateľná! Nenechajte si ujsť tieto pocity a využite tantra masáž telom.
VZÁJOMNÁ MASÁŽ

Nechajte sa uniesť svojimi pocitmi a vychutnajte si absolútny pocit blaha. Pri vzájomnej masáži Vás Vaša tantra masérka prevedie rajom v pravom slova zmysle. Okrem rituálu, ktorým si Vás Vaša dávajúca uctí a masáže, pri ktorej sa dokonale uvoľníte, Vás naša krásna masérka vyzve, aby ste masírovali jej rozpálené, naolejované telo, pripravené a naplno oddané iba Vám. Úplná oddanosť a vlna rozkoše spôsobená práve Vašimi dotykmi. Moment tu a teraz precítite dokonaIo.
Neposkytujem sex, ani orál tak to prosím rešpektujte.! Ďakujem. Víkendy nepracujem.
KONTAKT 0940 222 977


PRAKTIKY:

Masáž


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)


Masáž prsiami, masaz prostaty, masaz chodidiel...do vyvrcholenia

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Jaroslav22.06.2017 18:06

nie je to pre teba nepríjemné ak muža vzrušíš až začne ejakulovat???? može to byt pre neho aj nepríjemná??
Dakujem.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.