Tento inzerát žiaľ nie je aktívny!

TOP PRIVATY BA (40)

Bratislava, Staré Mesto (mapa)

ID: 6569

Kontakt

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Milý páni,v tomto inzerate najdete overene serizne baby ktore maju fotky original,neklamu,nevymyšlaju spsrostosti,nekradnu,v robote nepiju,nefetuju...su seriozne normalne klient sa unich citi že došel za skutečnou kamoškou kde si da kafe,pokeca zrelaxuje podla vlasných predstav..Bol to dlhý boj testovani po cele bratislave vybrat tým bab ktere su tzv. v pohode.tento inzerat je prevevšetkým kotrý nechcu riskovat dalšie sklamanie prinavšehe privatov ale jit na 100% seroizne a diskretne stretko bez problemov.( tyt odamy maju bytik bez kamer,bez ochanky všetko diskretne!DOBRE SI PREČITAJTE MOJE RECENZIE )
1.Dama v modrem je Veronika ( BA-Dúbravka ) seriozna,diskretna,NAPROSTO POHODOVA !!!!robi aj SM dominu abal,69,fajku bez gumy.Je to v BA novinka.
2.DEvča ve van je Serena ,miluje anal a vie si ho užit.sexualne velmi aktivna robi v BA -trnavka na diskretnom byte. (kusok zlate piesky )
3.Devča ozbačene p. ( F ) je Lili mlada cica milujici sex ve všetkých podobach ( Oral bez,Anal,Piss,lizananie a prtovane dovoleno )Robi v Ba ružinov.
4. devča označene ako ( D ) je Kiara mila nězna mazliva ale aj perverzna( DOPORUČAM )robi v BA-ruživov.
5.Baba s meno Nella je fantasticka diskretna večne nadržana baba 35 rokov skusena dračiča myslim si že ma velmi teplučku dierku.( NA 100% DOPORUČAM !!!! )

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.