Tento inzerát žiaľ nie je aktívny!

Samuel 20 Eur (26)

Bratislava, Dúbravka (mapa)

ID: 6628

Kontakt

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

20€ Super masáž+OmladenieTela,Kože,aj Viac

Cauko! :) Volam sa Samuel, mam 26 rokov :)) Masáže + čistenie tela. Úžasné rôzne druhy masáží. Po masírovaní čistenia celého tela teplou vodou, odstránenie všetkého telesného odpadu mydlom, aby ste získali čerstvé telo a omladené pokožku :) Budete sa cítiť absolútne v spokojnost s masážnym, čistým, čerstvým a super telom ako perie! aj viac ;)) Vsetko za 20€ Dakujem :D 0944663368
Dohodu môže byť na telefóne alebo sms, alebo e-mail.

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.