Izabell (37)
  • Overená

Bratislava, Dúbravka (mapa)

ID: 6712

Som práve dostupná

Kontakt

0904 880 413

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Kreatívna vášnivá madam

Som atraktívna, skúsená madam s dlhoročnou praxou vo svojom súkromnom, vybavenom priváte. Ponúkam BDSM lekcie pre takto orientovaných ľudí - mužov, ženy, páry, transexuálov. Mám rada lízanie môjho análu, kompletný foot fetish, uctievanie môjho rozkroku, bozkávanie a jemné cuckanie bradaviek. No a samozrejme subíkov, masochistov, páry aj zmiešané, fetishistov ako aj ľudí ktorých už klasika nudí a chcú skúsiť niečo nové, neštandardné či nadštandardné. Robím rozmanité SM hry, clinic praktiky, a bizarné erotické praktiky s množstvom rôznorodých pomôcok, zariadení na úrovni! Ponúkam ale aj vyžadujem diskrétnosť, serióznosť, anonymitu.
Rada spoznávam nové kraje. Ak mi preplatíš cestu a odoberieš viac ako 2 hod., som ochotná za tebou s pomôckami v rámci západného a stredného Slovenska pricestovať a užiť si spoločnú vášeň v tebe blízkom prostredí. Prípadne ťa za dopredu dohodnutých podmienok sprevádzať na služobnej ceste, výlete, dovolenke. Keďže mám i zmysel pre humor, so mnou sa nudiť nikdy nebudeš! ;-)
I am attractive, experienced madam with years of experience in my private, equipped private house. I offer BDSM lessons for such oriented people - men, women, couples, transsexuals. I like licking my anal, a complete foot fetish, worshiping my crotch, kissing and gentle sucking nipples. And of course subies, masochists, couples and mixed, fetishists as well as people who are already bored of classic and want to try something new, non-standard or above-standard. I do a variety of SM games, clinic practices, and bizarre erotic practices with lots of diverse aids, level devices! But I also offer confidentiality, seriousness, anonymity.
 The Council is getting to know new regions. If you overpay me and take more than 2 hours, I am willing to come to you with aids in the West and Central Slovakia and enjoy a common passion in you close to you. Alternatively, you may be accompanied on a business trip, trip, holiday, in advance in advance. Since I have a sense of humor, you'll never be bored with me! ;-)

Robím skvelú masáž intímnych partií aj prostaty. Pomôckou, ale najlepšia technika je prstami. ;-)

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

mmmm04.01.2019 04:01

no hura,,,

Štefan01.11.2018 13:11

Je skvelá . Dala.mi taký výprask trstenicou až som skuvinal .... ale presne to som chcel ... a výborne robí nútenú masturbaciu ani injekcia do zadku.nebol problém !!!!


Ka30.10.2018 11:10

Robite aj ballbusting ?

jancoo26.04.2018 08:04

Tato dama je uplne famozna. Splni Vam co si zelate no lepsie je to nehat na nech si vas zoberie do parady. Berie to ako svoj zivotny styl. Nie je to len o tom prist a odist. Odporucam.

Japen02.03.2018 16:03

Odporucam, spacialistka na vyprask, pansky anal, piss a ine veci.

jeded22.02.2018 08:02

je skvela. mozem odporucit. urobi to co inde nezaziteje. najma perverznejsie vecicky.

Marek21.01.2018 02:01

Chcem sa spytat mohol by som byt u vas aj v damskon?

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 15 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.