Anjel Rozkoše (41)
  • Overená

Bratislava, Petržalka (mapa)

ID: 6728

Som práve dostupná

Kontakt

0948 413 877

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Anjelik Rozkoše a Kráľovná dotyku

Gentlemani, ktorí hľadajú niečo zvláštne a RELAX BEZ ČASOVÉHO STRESU - PRESNE TRAFILI A NÁJDU ISTE TO ČO BY SI RADI DOPRIALI
www.eroticka-masaz.sk
Ak sa chcete dohodnúť na istý termín- bez váhania napíšte e-mail ( poprosím troška konkretizovať) odpíšem všetky možné termíny v ktorých Vám môžem urobiť reservé-mail prosím aspoň deň vopred.( v noci odpisujem-cicolinalilu@gmail.com)Nie vždy totiž môžem hneď.
Masírujem minimálne 1h, kratšie to nemá význam ani pre Teba ani pre mňa, nakoľko som iná než dámy na privátoch.
Ak mám čas masírovať, obvykle stačí 3/4 hodku na prípravu vopred - do 24h. od???? ako sa zobudím..
Poprosím o komunikáciu na úrovni.
MÔŽETE SA OBJEDNAŤ AJ PÁR DNÍ ČI HODÍN VOPRED.
Telefonicky -ak vieš svoj program- sa vieme dohodnúť presne a naisto. niekedy však stačí zavolať pol, či 3/4h vopred.
SOM SAMA U SEBA DOMA! -normálny bytík so všetkým čo v ňom má byť rozžiarený aroma sviečkami
Som iná než ostatné, nie je tu ani jedna masérka s toľkými REALNYMI A ŠTÁTOM UZNANÝMI certifikátmi. Mám veľa skúseností z kurzov v rôznych krajinách- naposledy -THAJSKO., PONÚKAM VÁM OMNOHO VIAC ako SAMOTNÝ SEX! Doprajte si Relax, pohodu a Mix masáží s neskutočným vyvrcholením a prekvapením na záver. Happy End je súčasťou- môže byť rôznymi formami(? ).
Foto sú úplne aktuálne (31.12.2017-až na niektoré-doplním)
cicolinalilu@gmail. com - ak máš špeciálne otázky napíš e-mail
MOJIMI Špecialitami a aj prioritou je Ťa rozmaznávať nežnými dotykmi mojich rúk, tela, pŕs.
Certifikátov mám niekoľko druhov-( na vymenovanie tu nie je miesto a ak si nezažil, aj tak neuveríš.Na požiadanie aj daňový doklad
PONUKA:
Erotické masáže s čerešničkou na torte vo forme neskutočne silného orgazmu, prípadne i sex
Profi tantra masáže, nuru masáže, tzv. klasické masáže na zvoľnenie stuhnutých svalov, thajské masáže rôzneho typu- všetko spojené s erotikou ( ak si neželáš inak), Mix masáže
"EROS-PREKVAPENIE". MIX TANTRA+NURU+klasická-či kombinovaná masáž na rozmasírovanie stuhnutého svalstva-
Nakoľko je NURU-tzv "body to body" nemám problém s dotykmi!
VŠETKY MASÁŽE SÚ SPOJENÉ S VYVRCHOLENÍM RÔZNYMI SPÔSOBMI
PROGRAMY MOZEM "USIT NA MIERU"
ODPORÚČANIE:
Najlepšie na prísť na 1.x na MIX masáží= 90 minút-program taký ako sa dohodneme, alebo sa NECHAJ PREKVAPIŤ! Orgazmus taký nezažiješ len tak niekde..
Štandardný 90min. program= erotická masáž, nuru masáž -celým telom, prsiami rukami, trochu tantra + silné vyvrcholenie + NIECO AKO KLASICKá MASéRSKA MASÁŽ-KTORá Má VEľA DRUHOV A ZAMERANí ( thajská, body point massage -masáž cez spúšťové body,reiki masáž atď -dám Ťa po fyzickej stránke dohromady koľko za ten čas stihnem)... pár minút hore-dole
Pri masážach zvyknem byť nahá- ak si nepraješ inak.
Kráľovská „masáž“ - vlastne všetky moje sú spojená s dlhočizným a silným orgazmom a terapeutickou masážou je asi NAJ - 2h.

Prosím neposielajte mi sms -je to úplne zbytočné. a nenechávajte odkazy v odkazovke! -nebudem odpovedať ani na utajené čísla.
Ak ihneď nezdvihnem telefón, prosím skúste znova- asi som nestihla dobehnúť k telefónu. Ak som obsadená-vtedy mám vypnutý telefón.. Máte k dispozícii môj mail- cicolinalilu@gmail. com a telefónne číslo.
Ceny-aj dohodou orientačné sú na spodku inzerátu.
Všetky špecifikácie, ktorý program znamená čo a ktorá zahŕňa čo všetko budú postupne zverejňované na mojej stránke WWW-EROTICKA-MASAZ. SK-zatiaľ ju len robím ale už tam čosi zaujímavé nájdeš.
Gentlemani, som vysoko poctená ak sa Vám páčim a nesmierne si vážim Vášho záujmu.
Chcem a robím však to, čo robiť NAOZAJ OVLÁDAM a čo ma baví. TO JE TO, ČO NENÁJDEŠ INDE. KAZDY MUZ VYCITI CO ZENA ROBI NASILU A CO JU BAVI, NECHCEM ABY SI MAL ZO MNA ZLY POCIT!
Pre mňa je podstatná maximálne spokojnosť klienta a ak nechcem nič flákať musím sa sústrediť na Teba a Tvoje citlivé miesta o ktorých si ani nevedel že ich máš
Ak budem súhlasiť s niektorou zo sexuálnych praktík -len s OCHRANOU! Rôzne sexuálne praktiky a hry, špeciality- ovládam temer všetko
AVŠAK SEX SAMOTNÝ NIE JE MOJOU PRIORITOU SOM INá A NÁJDES U MŇA TO, ČO INDE URČITE NIE! ( TO NAJLEPŠIE PRE TEBA). ( Sex- nevylučujem,)
Ceny môžu byť aj na dohode. Neskúsení bez obáv.. Na hodinky nepozerám, keďže nemám rada stres a zhon. Atmosféru nám umocnia aroma sviečky a podmanivá relaxačná hudba.
Nájdeš ma v Petržalke pri Euronics - TPD. Parkovisko všade okolo bezplatné, bezproblémové
Zástavka "Farského", autobus číslo: 95, 84, 99 Nová trasa električiek 1 +3 cez Starý most. Zástavka Farského.
Ceny NIE SÚ PEVNÉ! - orientačné vždy sa dá dohodnúť ak sme k sebe slušní
ORIENTAČNÉ ceny:
60min - 80€-erotická masáž + to, na čom sa dohodneme+ vyvrcholenie forma- dohodou
90min - 120€ - MIX masáží - rôzne môžeme kombinovať tantra+ nuru + terapeutická masáž plus všeličo ( zvrhnúť sa to môže na všeličo)...a kombinácií je mnoho
120min a viac-kráľovská masáž cca 2 hodinky- cena individuálna dohodou obvyklá 160€.
-záleží aj na programe.
Masáž prostaty v cene.
1/2 hodky- =60€ ( pol hodinu masírujem len málokedy za tak krátko Ti nič špeciálne ponúknuť neviem.,
Do konca januára sa mi snáď podarí na stránku dať to najpodstatnejšie už tam toho dosť nájdeš
WWW.EROTICKA-MASAZ.SK, CICOLINALILU@GMAIL.COM
VEĽMI MI ZÁLEŽÍ NA ZDRAVOTNOM STAVE a keďže mám aj zdravotné vzdelanie-bez ochrany nič nerobím-prosím o pochopenie iste že si nebudem na Teba naťahovať gumené rukavice. Nepracujem každý deň, ale snažím sa a ak sa už dohodneme dohoda platí- len prosím 1h vopred potvrdiť.
LU.

Najlepšie a profesionálne tantra, nuru, erotické a terapeutické masáže v Bratislave- viz www.eroticka-masaz.sk ( moja osobná stránka) dopĺňam ju postupne
konkrétny priebeh nájdeš na nej alebo ho vytvorím priamo " na mieru"

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.