queen of touch (41)
  • Overená

Bratislava, Petržalka (mapa)

ID: 6728

Som práve dostupná

Kontakt

0948 413 877

(+421 948 413 877)

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Anjelik Rozkoše a Kráľovná dotyku

Do 21.10.2019 nemasírujem.V tomto momente od 10 cca do 20h zdvíham telefón a rada Vás uvidím, avšak nieje isté, či nepôjdem od 26.10 znova na 5 dní mimo SR.
PODROBNÉ INFO-: WWW.EROTICKA-MASAZ.SK = MOJA SÚKROMNÁ STRÁNKA OBSAH MASÁŽÍ JE ROZPÍSANÝ v jednotlivých "BLOG"-och. na telefóne stačí dať eroticka-masaz. sk/blog
Distingvovaní Gentlemani na úrovni, sú vítaní, bez vekového obmedzenia. Nájdu u mňa RELAX BEZ ČASOVÉHO STRESU a VŠETKO TO, ČO BY SI RADI DOPRIALI NA spríjemnenie VZÁCNYCH CHVÍĽ SVOJHO VOĽNÉHO ČASU. neskutočným vyvrcholením a prekvapením na záver. Happy End - môže byť rôznymi formami podrobnosti rozvádzať nebudem. Počet vrcholov-neobmedzený. Ak si labužník-nebudeš chcieť odísť. Ak chceš zažiť NAOZAJSTNÚ ROZKOŠ A RELAX, určite si prídeš na svoje Každú návštevu a program je možné prispôsobiť Vášmu želaniu. PLS: oznámiť prianie pred príchodom - aspoň odhadovaný časový rozsah.
Na mieste sa DÁ dohodnúť na zmene programu.
Nie som Frigidná-sexuálne služby prioritne neponúkam, ale nevylučujem, že pri rozhorúčených telách môže preskočiť iskra a ja ustúpim z pozície „len masérky“
Volaj aspoň 1h. vopred. Rezerve AJ PÁR HODÍN ČI DNÍ vopred, na ráno deň vopred.
Moje masáže nie sú bezduchým hladkaním. Vnímavými empatickými dotykmi Ťa viem priviesť až do hlbokého celotelového orgazmu.
ŠTUDOVALA SOM rôzne druhy masáží ( od samotných základov- klasickej masáže s certifikátom MŠ SR), reflexnej, akupresúrnej, masáže tzv. terapeutické masáže až po Tantra a nuru masáže nielen na Slovensku ale i v Čechách a posledne som nakukla do Thajskej školy Mám nielen DLHOROCNÉ SKÚSENOSTI i certifikátov na to, aby som vedela, čo mám s príjemným mužským telom robiť, aby mu bola dopriata ROZKOŠ. VŠETKY MOJE Programy masáží SÚ EROTICKY-až SEXUÁLNE LADENÉ s burácajúcim HAPPY-ENDOM podľa výberu. -na požiadanie a doplnenie aj v rámci Vašej voľby pridávam terapeutickú masáž., reflexnú masáž chodidiel s perličkovým kúpeľom, lávovými kameňmi
Vybrať program stretnutia si môžeš aj na stránke alebo si dohodneme individuálny program s individuálnou cenou( KOMPLETNÝ CENNÍK+ponuka JE NA MOJEJ STRÁNKE) Všetky masáže končia happy endom akým spôsobom chceš-dotyky slizníc nie sú možné ( lízanie, bez ochrany, bozkávanie na ústa-na telo ano)
Odporúčam :1/ 90min. program Mix masáží- z každého rožka-troška Použité sú v jednej masáži prvky Tantra, nuru, erotickej celým telom, prsiami rukami, mega orgazmus ak chceš i terapeutická na uvoľnenie stuhnutých svalov=130€ ( Happy end-koľko a ako chceš)
2/1h-erotická masáž + happy end - 100€
3/Royal massage - 2h-Prvky Tantra spojené s nuru a empatickými trikmi na zvýšenie rozkoše, perličková kúpeľ chodidiel, lávové kamene + happy end,
4/Masáž pre náročných - 2 hodiny +++cca 200€-program dohodou
5/Krátka masáž intímnych partií 30min = 60€ všetky program
6/ INDIVIDUALNE PROGRAMY CENA DOHODOU A NA STRÁNKE.
7/Originál Tantrická masáž JEDINÁ bez dotykov s rituálmi 2 - 3 h ( táto nie je zameraná na happy end! )
8/Masáž pre neskúsených
9/Masáž pre subíkov
10/Masáž s príbehom
11/Body to body
12/Vzájomná Tantra masáž-min 2h
13/ Erotická masáž spojená s masážou prostaty + strap-ON
atď. Na hodinky nepozerám a ak neriešiš prioritne vek si vítaný. ( koho zaujíma či má 39 alebo 41, či 44? Moju podobu na fotkách vidíš.
VŠETKO JE NA MOJEJ STRANKE-NIE SOM PODNIK SOM SAMA A SPRAVUJEM SI JU SAMA.
WWW.EROTICKA-MASAZ.SK Bratislava, Petržalka vedľa Euronics TPD zástavka Farského

Najlepšie a profesionálne tantra, nuru, erotické a terapeutické masáže v Bratislave- viz. www.eroticka-masaz.sk ( moja osobná stránka) dopĺňam ju postupne
konkrétny priebeh nájdeš na nej alebo ho vytvorím priamo " na mieru"

Hodnotenia

Hodnotenia neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Tomas18.09.2018 07:09

Dobry den pani, chcel by som vediet cenu bez masaze, keby ste boli prisna od zaciatku dokonca, piss, pansky anal a lizal by som anal poslusne. Dakujem

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 15 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.