Queen of Touch (41)
  • Overená

Bratislava, Petržalka (mapa)

ID: 6728

Kontakt

0948 413 877

(+421 948 413 877)

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Anjelik Rozkoše a Kráľovná dotyku

Podrobnosti na mnou tvorenej stránke: www.eroticka-masaz.sk. Je tamtoho veľa ale ak nie si náročný prečítaj si aspoň blog CENY-Prices. Objednaj sa min. 1 - 1, 5h vopred alebo reservé na deň a čas. Preferujem KVALITU- nie kvantitu. Max 1 - 2 masáže aj to nie každý deň.
Od 7.1.2020 na 90% nebudem masírovať -ak tak len keď sa na chvíľu vrátim zo zahraničia.

Vzdelanie: Tantra coach, Masér klasickej masáže, fyzioterapeut( SZŠ), psychológ-sexuológ, Psychológia so zameraním na pozitívne myslenie a psychoanalýzu. ( o. i. ) prax: vrátane školy 20 rokov
Diskrétnosť, zdravie a garancia stretnutia NÁS DVOCH bez prítomnosti neželaných očí GARANTUJEM.. Prvoplánovo sex neponúkam-nevylučujem ho-môže sa pritrafiť všeličo. A Keď náhodou-tak výlučne s ochranou(Ty Vopred môžeš vylúčiť intímnejšie praktiky-rešpektujem plne Vaše priania-ja sa občas nechám zviesť-som žena, nie robot a rozhodne nie som frigidná). OBJEDNAŤ sa môžeš vopred aj pár hodín, či dní ( potom si to potvrdíme-samozrejme) Počet vrcholov je neobmedzený-i keď obyčajne stačí jeden ale MEGAORGAZMUS. Ak sa nedovoláte- Na zmysluplné sms odpoviem-hneď ako budem môcť. VŚETKY INFO SÚ NA MOJEJ STRÁNKE. WWW.EROTICKA-MASAZ.SK V BLOG

Pôsobisko: v Bratislavskej Petržalke na ulici Vavilovova pri TPD

Odporúčam: Mix masáží=130€/90min
Po otvorení dverí Ťa čakám pekne upravená, v erotickom prádielku a kostýme, či šatách, podväzkoch a vysokých opätkoch. V kľude si môžeme dať čajík, kávičku, porozprávať sa pri relaxačnej hudbe. Na detailné upresnenie Tvojich predstáv máš čas. Tento môj program nie je striktne vymedzený tým, čo ja si na Teba vymyslím. Aj Ty môžeš popustiť uzdu svojej fantázii a prípadne mi ju môžeš predostrieť. /Či to chceš nechať na mňa? / Začnem si Ťa pomaličky vyzliekať, spolu sa môžeme osprchovať i keď ja už budem okúpaná a nedočkavá ne Teba. Jemnými ťahmi Ťa začnem masírovať prírodným olejčekom bez vône.. Z jemnej a intenzívnej tantry, postupne prejdem do nuru masáže / masáž celým telom- olejová/prsiami, rukami, celým telom Ťa budem rozmaznávať dotykmi a kĺzavými pohybmi, až Ťa nabudím k rozkoši. Keď Ťa otočím už bude Tvoj poklad v pozore a začína nebeské vzrušenie, ktoré budem predlžovať toľko ako sa len dá. Ak to už nebudeš vedieť vydržať, môžeš sa zapojiť a čo bude potom? To sa vyvinie samo od seba. Ak budeš blažený v nečinnosti, nič a nikto Ťa nebude nútiť sa čo i len pohnúť, všetko spravím za Teba. Na konci môžeš očakávať prudký výbuch gejzíru, ktorý usmerníme želaným smerom. Ak sa budeš chcieť zapojiť-nie som proti.
Za dotyky na telo nie sú príplatky. Ja vysvetlím- a je to na Tebe čo od tejto masáže očakávaš. Ty sa ochudobňuješ o pocity, ktoré v stave pasivity dosahuješ a ktoré vedú k celotelovému orgazmu. Pokiaľ vyvíjaš energiu smerom ku mne-nebudeš mať z masáže taký koncový zážitok ako by si mohol mať. ( neplatí to však na všetkých mužov) Porozmýšľaj, čo odo mňa očakávaš a pokúsim sa ti vyhovieť. Mám množstvo alternatív, kde nemusíš byť pasívny ( vzájomná Tantra, Vzájomná Nuru, Vzájomná masáž-napr.. )ktoré ti viem ponúknuť a aj Ťa do nich "zasvätiť". Všetci solídni gentlemani od 18 bez vekového obmedzenia sú vítaní.
Tantra masáž je najmä hlboko intímna a diskrétna záležitosť. Robím aj pravú Tantru-ale to je o inom. Tá je na viac hodín a svojimi rituálmi Vás zaťažovať nebudem Výmena pocitov a energií medzi dvoma ľuďmi, nie "skupinová párty". Dynamická, nežná, živelná, až živočíšna či vzájomná-záleží na povahe, psychickom rozpoložení klienta a na dohode. Rozkoš pocítiš mojimi šikovnými rukami, či telom ( NURU) nie je treba nič iné, verím, že ak máš rád nežné dotyky, budeš sa rozplývať blaženosťou. ( ale fantázii sa medze nekladú)
Privediem Ťa do nebeského relaxu. Máš toľko možností, ako nikde. MOJE Programy SÚ EROTICKY-až SEXUÁLNE LADENÉ s burácajúcim HAPPY-ENDOM podľa výberu doplnené o terapeutickú masáž, reflexnú masáž chodidiel s perličkovým kúpeľom. Každá masáž môže byť s dotykmi na telo.

Výber z ponuky:
1/ 90min. program Mix masáží- z každého rožka-troška Použité sú v jednej masáži prvky Tantra, nuru, erotickej celým telom, prsiami rukami, + mega orgazmus ak chceš i terapeutická na uvoľnenie stuhnutých svalov=130€ ( Happy end-koľko a ako chceš)

2/1h-erotická masáž + happy end ( Tantra Plus ) ak si neodbytne presvedčený že len a len sex- 100€

3/Royal massage - 2h-Prvky Tantra spojené s nuru a empatickými trikmi na zvýšenie rozkoše, perličková kúpeľ chodidiel, lávové kamene + happy end/y
4/Masáž pre náročných - 2 hodiny +++cca 200€-program dohodou
5Tantra Plus-na stránke je všetko rozpísané.
Masáž pre subíkov
Masáž pre neskúsených
Masáž s príbehom
individuálny program.

Počet vrcholov neobmedzený dotyky SLIZNÍC nedovolím. ( zdravie na 1.mieste)Parkovisko všade vôkol bezplatné. Bus - 95.99, el - 1, Bratislava Petržalka Farského. Lepšie parkovanie s apkou URBi v telefóne-ale mies

Najlepšie a profesionálne tantra, nuru, erotické a terapeutické masáže v Bratislave- viz. www.eroticka-masaz.sk ( moja osobná stránka) dopĺňam ju postupne
konkrétny priebeh nájdeš na nej alebo ho vytvorím priamo " na mieru"

Hodnotenia

Hodnotenia neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Tomas18.09.2018 07:09

Dobry den pani, chcel by som vediet cenu bez masaze, keby ste boli prisna od zaciatku dokonca, piss, pansky anal a lizal by som anal poslusne. Dakujem

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 16 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.