Tento inzerát žiaľ nie je aktívny!

queen of touch (41)
  • Overená

Bratislava, Petržalka (mapa)

ID: 6728

Kontakt

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Anjelik Rozkoše a Kráľovná dotyku

Ďakujem za priazeň a želám veľa zdravia šťastia a pohody.
Všetko najlepšie v Novom Roku 2019! Som na Školení vrátim sa až cca 25.1.2019
Každú návštevu a program je možné prispôsobiť Vášmu želaniu-potrebujem vedieť odhadovanú dĺžku masáže.

Najlepšia profi masérka v Bratislave Vás privedie magickými dotykmi rúk a celého tele do maximálnej rozkoše.
Volaj aspoň 1h. vopred. ( aby som sa stihla pripraviť! )Keď si na návšteve nikdy nepozerám striktne na hodinky! Počet vrcholov-neobmedzený.
Kompletný podrobný opis úplne všetkého -ako to u mňa chodí, čo obsahuje ktorá masáž, čo je "dovolené" odpovede na všetky Vaše otázky som rozpísala na vlastnej stránke WWW.EROTICKA-MASAZ.SK- v jednotlivých "BLOGOCH"Nerobia mi problém Tvoje nežné dotyky ani rôzne formy ukončenia, ak sa chceš vzdať hlbokého orgazmu.

Každú návštevu a program je možné prispôsobiť Vášmu želaniu-potrebujem vedieť odhadovanú dĺžku masáže.
PRVOPLÁNOVO NEPONÚKAM SEX-ale HO NEVYLUČUJEM-pri masáži môže nastať taká situácia, že program zmeníme ak preskočí neodolateľná iskra a ja tomu neodolám- Na mieste je možná zmena avšak bez ochrany NIE JE MOŽNÉ NIČ! Muž, pri ktorom sú predpoklady, že iskra preskočí, nemusí byť mladý krásavec. Omnoho dôležitejšie je správanie sa voči mne a pozornosť, ktorú mi prípadne prejaví...
Moje masáže nie sú bezduchým hladkaním! Vnímavými empatickými dotykmi Ťa viem priviesť až do hlbokého celotelového orgazmu ak ťa nepresvedčím dotykmi čo je lepšie ako sex(styk)-potom ho budeš mať v cene masáže. Je lepšie pre Teba byť pasívnym. Tvoja pasivita nie je (nutná ) preto, že by som sa tvárila ako nedotknuteľná, ale aby si si mohol lepšie vychutnať energiu ktorú iba prijímaš. Ak ju dávaš smerom k masérke ( ku mne ) ochudobňuješ sa o pocit postupného vzrušenia až do hlbokého niekedy až celotelového orgazmu. Čiže ROZHODNUTIE je na Tebe.

Ale radšej to NECHAJ NA MŇA A UŽÍVAJ SI AKO KRÁĽ!
Ak si labužník a chceš zažiť NAOZAJSTNÚ ROZKOŠ A RELAX, určite si prídeš na svoje. Lili
Rezerve AJ PÁR HODÍN ČI DNÍ vopred.
Objednaj sa TELEFONICKY NIE CLEAR - NIE SMS!
Všetky úkony, ktoré spadajú pod pojem "sex" robím zásadne LEN S OCHRANOU a na základe kréda "ako
sa to vyvinie" - NIE PRVOPLÁNOVO.
Na ráno sa radšej objednaj deň vopred.
Som certifikovaná masérka ale aj distingvovaná žena, ktorá nie je z kameňa. V prvom rade myslím na Tvoju pohodu.
Distingvovaní Gentlemani na úrovni, sú vítaní, bez vekového obmedzenia. Nájdu u mňa RELAX BEZ
ČASOVÉHO STRESU a VŠETKO TO, ČO BY SI RADI DOPRIALI NA spríjemnenie VZÁCNYCH CHVÍĽ
SVOJHO VOĽNÉHO ČASU s neskutočným vyvrcholením a prekvapením na záver.
Počet vrcholov-neobmedzený.
ŠTUDOVALA SOM rôzne druhy masáží ( od samotných základov- klasickej masáže s certifikátom MŠ SR), reflexnej, akupresúrnej, masáže tzv. terapeutické masáže) až po Tantra a nuru masáže nielen na Slovensku ale i v Čechách a posledne som nakukla do Thajskej školy Mám viac než dostatok praxe a certifikátov na to, aby som vedela, čo mám s príjemným mužským telom robiť, aby mu bola dopriata ROZKOŠ. VŠETKY MOJE Programy masáží SÚ EROTICKY-až SEXUÁLNE LADENÉ s burácajúcim HAPPY-ENDOM podľa výberu doplnené o terapeutickú masáž, reflexnú masáž chodidiel s perličkovým kúpeľom. Pracujem temer každý deň a večer.
špeci otázky: cicolinalilu@gmail. com.
Odporúčam.
Takmer vždy sa dá na cene rozumne dohodnúť tak, aby si dostal to, čo si želáš za cenu, ktorú si môžeš dovoliť zaplatiť, ale špekulantov vždy prekuknem. Ak Ti nejde o kvalitu, ale chceš len zjednávať cenu-nenamáhaj sa. Som sama sebe paňou, v tomto ma nikto neobmedzuje. Pri masážach zvyknem byť nahá- ak si nepraješ inak. Neodporúčam samotný styk ( zbytočne sa ochudobníš o pocity kedy si Ty prijímateľom energie čím sa postupne stupňuje vzrušenie až k neopakovateľnému orgazmu) ale ak Ti nebudú moje dotyky a masáž robiť tak dobre ako 99% mužom, zmeníme to na to, čo ti dobre robiť bude... aj prípadne na Sex samozrejme len chránený-máš to potom ako kompenzáciu v cene masáže.
Odporúčam: 1/ 90min. program Mix masáží- z každého rožka-troška... = erotická masáž, nuru masáž -celým telom, prsiami rukami, trochu tantra + silné vyvrcholenie + tzv klasická ( thajská, body point massage, dám Ťa po fyzickej stránke dohromady koľko za ten čas stihnem)... pár minút hore-dole. Odmena = cca 120€
60min - 90€-erotická masáž + to, na čom sa dohodneme
90min - 130€ - Mix masáží Tantra, Nuru a eroticke, másáž prostaty ( len ak si praješ) prípadne iná kombinácia podľa dohody- slastný vrchol, ktorý sa môže zvrtnúť podľa situácie a rozpoloženia i na viac)...
120min a viac-kráľovská masáž cca 2 hodinky- cena individuálna dohodou obvyklá 160€. -záleží aj na programe ( ten je zostavený "priamo na mieru" Tebe.
2h + Masáž pre náročných-to NAJ zo všetkého -cca 200€
masáž s príbehom - 130€ - 90min, viac času dohodou
Čas, potrebný na rozhovor, kávičku, čajíček samozrejme do ceny nerátam. ( cca 20 - 30min. )
Vždy je masáž ukončená Happy endom akým spôsobom si vyberieš-alebo ako príde.
Všetky programy sú podrobne rozpísané na stránke www.eroticka-masaz.sk
Nájdeš ma v Petržalke vedľa Euronics-TPD ( Farského zástavka 1+3, bus 99, 95)

Najlepšie a profesionálne tantra, nuru, erotické a terapeutické masáže v Bratislave- viz. www.eroticka-masaz.sk ( moja osobná stránka) dopĺňam ju postupne
konkrétny priebeh nájdeš na nej alebo ho vytvorím priamo " na mieru"

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Tomas18.09.2018 07:09

Dobry den pani, chcel by som vediet cenu bez masaze, keby ste boli prisna od zaciatku dokonca, piss, pansky anal a lizal by som anal poslusne. Dakujem

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 15 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.