Tento inzerát žiaľ nie je aktívny!

queen of touch (41)
  • Overená

Bratislava, Petržalka (mapa)

ID: 6728

Kontakt

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Anjelik Rozkoše a Kráľovná dotyku

Dnes: Akcia 90min Mix masáží-prvky tanta+nuru+erotická+happy end=110€( bežne 130), dotyky možné.
NEPOZERAM STRIKTNE NA HODINKY-POHODY, KLUD. Nemám rada stres a nevytváram ho.
info na : http://. eroticka-masaz. sk -moja súkromná stránka so všetkými programami
http://eroticka-masaz. sk/blog (the essentials on the site are translated into English)
STRÁNKU SI PÍŠEM SAMA-PROSÍM PREČÍTAJ SI BLOG-snažila som sa vysvetliť všetko, čo chcete, prípadne potrebujete vedieť.
Očakávaj viac než obyčajný sex. Ponúkam rozkoš mojich dotykov, prevažne kombinovaných z prvkov Tantra, nuru, erotickej masáže a rozmaznávania končiacich búrlivým MEGAORGAZMOM.. Kultivovaní Gentlemani na úrovni, sú vítaní, bez vekového obmedzenia. Nájdu u mňa RELAX BEZ ČASOVÉHO STRESU a VŠETKO TO, ČO BY SI RADI DOPRIALI NA spríjemnenie VZÁCNYCH CHVÍĽ SVOJHO VOĽNÉHO ČASU.
VOLAJ aspoň 1 h vopred! Rezerve AJ PÁR HODÍN ČI DNÍ vopred.
Na stránke sa dozvieš o mne o mojom vzdelaní, technikách, ako prebiehajú masáže, ako je ich možné ukončiť aké všetky alternatívy sú možné a v neposlednom rade aj ceny.
Objednávky LEN TELEFONICKY-NI CEZ SMS, ANI E-MAIL, ANI RP
tantra sa vníma ako spôsob na dosiahnutie životnej rovnováhy a pohody. Tantra masáže sú vyhľadanou relaxačnou technikou, ktorá v človeku zakaždým objaví niečo nové a prinesie mu nový zážitok. To, či bude emocionálny, spirituálny či sexuálny závisí už od konkrétneho človeka a situácie.
ŠTUDOVALA SOM rôzne druhy masáží ( od samotných základov- klasickej masáže s certifikátom MŠ SR), reflexnej, akupresúrnej, masáže tzv. terapeutické masáže) až po Tantra a nuru masáže nielen na Slovensku ale i v Čechách a 2017 - 18 som nakukla do Thajskej školy Mám viac než dostatok praxe a certifikátov na to, aby som vedela, čo mám s príjemným mužským telom robiť, aby mu bola dopriata ROZKOŠ - 01/19 - 03/19 som absolvovala v ČR dalšie kurzy, nové techniky
Zameriavam sa na masáž s prvkami tantra, nuru- orientovanú erotickým smerom (nie na spirituálnu tantru
Nemám problém s vašimi dotykmi (ale bozkávanie, 69 nerobím a bez ochrany NIČ). ČISTÝ, samostatný SEX NIE JE MOJA PARKETA! Kombinácie VŠAK môžu BYŤ NAOZAJ rôznorodé, tak ako aj ukončenia.
Ak preskočí iskra, som len žena a mužov mám rada, nevylučujem, že poľavím z profesionality masérky a skončí to sexom ( túto alternatívu PRIPÚŠŤAM, no NEPONÚKAM) Zvyčajne svoje programy kombinujem aj s terapeutickou masážou ( na konci-po Vašom celkovom uvoľnení) uvoľním boliestky, problematické stuhnuté partie niektorou techník, ktorá bude pre Vás tá pravá ( po diagnostike bez reflexnú masáž chodidiel-Vás na ne upozorním). Je na Vás ako sa rozhodnete-„scenárov “je viac-rozpísané je to na mojej súkromne stránke: www.eroticka-masaz.sk v jednotlivých „BLOGOCH“. Volajte cca 10 - 20-dohodnúť sa dá i mimo týchto hodín., ak nedvíham skús znova, alebo napíš sms ( iba ak sa nedovoláš)
Počet vrcholov-neobmedzený. )Masírujem precízne a veľa sa toho za deň nedá, nie som Rambo. Snažím sa držať toho, na čom sme sa dohodli-program sa dá zmeniť na mieste
Moje masáže nie sú bezduchým hladkaním! Vnímavými empatickými dotykmi Ťa viem priviesť až do hlbokého celotelového orgazmu. Ak Ťa nepresvedčím vzrušujúcimi dotykmi o sile mojich dotykov rukami, kĺzaním sa nahého tela po Tvojom, stimulovaním Tvojich erotogénnych zón čo je lepšie ako sex(styk)-potom ho budeš mať v cene masáže ak Ti nebudú moje dotyky a masáž robiť tak dobre ako 99% mužom, zmeníme to na to, čo ti dobre robiť bude, zistíme, že?. ROZHODNUTIE je na Tebe-alebo to necháme "ako príde", čo povieš?

Každú návštevu a program je možné prispôsobiť Vášmu želaniu-potrebujem vedieť odhadovanú dĺžku masáže Pánsky anál, strap-on, masáž prostaty, Deeptrhroat- je v cene masáže od 90min.
Všetky sexuálne praktiky-ak sa náhodou uskutočnia-LEN S OCHRANOU -NIE PRVOPLÁNOVO
Som certifikovaná masérka ale aj distingvovaná žena, ktorá nie je z kameňa. V prvom rade myslím na Tvoju pohodu, veľa krát sa pri krásnom a vzrušujúcom mužskom tele musím veľmi premáhať aby všetko ostalo tak, ako sme sa vopred dohodli...
Všetky programy sú na http://eroticka-masaz. sk/blog
Výber-Odporúčam: 1/ 90min. program Mix masáží- z každého rožka-troška... = erotická masáž, nuru masáž -celým telom, prsiami rukami, trochu tantra + mega orgazmus+ tzv. klasická ( thajská, trigger point etc., dám Ťa po fyzickej stránke dohromady koľko za ten čas stihnem).
90= minút 120€ ( Happy end formou-ako chceš -alebo to nechaj na mňa )
2/Royal massage - 2 hodiny - 160 Pánsky anál, strap-on, masáž prostaty, Deeptrhroat- je v cene masáže od 90mi 3/Masáž pre náročných erotika, tantra, nuru, happy end, perličková kúpEľ, REFLEXNÁ masáž CHODIDIEL; LÁVOVE KAMENE. ( viac ako dve hodiny-program aj cena dohodou)
Hľadám fotografa glamour foto na dlhodobú spoluprácu.
Nájdete ma v Petržalke vedľa Euronics-TPD. Bus: 95, 84, 99 električka 1+3 zástavka Farského

Najlepšie a profesionálne tantra, nuru, erotické a terapeutické masáže v Bratislave- viz. www.eroticka-masaz.sk ( moja osobná stránka) dopĺňam ju postupne
konkrétny priebeh nájdeš na nej alebo ho vytvorím priamo " na mieru"

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Tomas18.09.2018 07:09

Dobry den pani, chcel by som vediet cenu bez masaze, keby ste boli prisna od zaciatku dokonca, piss, pansky anal a lizal by som anal poslusne. Dakujem

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 15 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.