Natalia (21)
  • Overená

Bratislava, Vajnory (mapa)

ID: 6795

Kontakt

0944 550 695

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Sexy mladá blondínka

Ahoj :) som mladá atraktívna kočka ktorá má rada sex . Rada Ťa privítam u seba v súkromnom luxusnom domčeku v blízkosti BA . Je tu veľa priestoru na relax ,vlastný wellness ,takže všetky podmienky na oddychovanie v lete :) Splním Tvoje tajne želania a túžby ,rada skúšam nové veci a praktiky . Robim to preto lebo mám rada sex :) takze teším sa na Teba zlatíčko

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Dievčatá z rovnakého privátu:

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 14 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.