Natalia (21)
  • Overená

Bratislava, Vajnory (mapa)

ID: 6795

Kontakt

0944 550 695

(+421 944 550 695)

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

Ahoj :) som mladá atraktívna kočka ktorá má rada sex . Rada Ťa privítam u seba v súkromnom luxusnom domčeku v blízkosti BA . Je tu veľa priestoru na relax ,vlastný wellness ,takže všetky podmienky na oddychovanie v lete :) Splním Tvoje tajne želania a túžby ,rada skúšam nové veci a praktiky . Robim to preto lebo mám rada sex :) takze teším sa na Teba zlatíčko

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 15 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.