Tento inzerát žiaľ nie je aktívny!

Nina (22)
  • Overená

Bratislava, Vajnory (mapa)

ID: 6796

Kontakt

Pri telefonáte mi povedz, že si ma našiel na stránke privatportal.sk, aby som vedela, že si serióznym zákazníkom.

AKCIA !!! Mladá sexy blondýnka

AKCIA !!! DVE HODINKY ZA CENU 140 euro !!! :) Ahoj :) som mladá atraktívna kočka ktorá si rada užíva sex :) Rada Ťa uvítam u seba v luxusnom domčeku pri Bratislave . Mám tu wellness a všetko pre to aby si vedel maximálne relaxovať a prejsť na iné myšlienky :) Robim to preto lebo mám rada sex :) Rada skúšam nové veci a praktiky . Teším sa už teraz na teba :)

Komentáre

Komentáre neslúžia na písanie otázok. Ak máte otázku, zavolajte na telefónne číslo pri inzeráte.

Dievčatá z rovnakého privátu:

Naposledy prezreté

Najnovšie sex priváty

Už 15 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.