Erotická masáž: Tu sú odpovede na vaše najčastejšie otázky!

18.10.2017
Kategórie: Tantra masáž   
Erotická masáž: Tu sú odpovede na vaše najčastejšie otázky!

 

Erotická masáž sa v dnešnej dobe teší veľkej obľube a je populárna u mnohých ľudí. Spája sa s ňou však množstvo otázok, ktoré trápia najmä tých, ktorí ju ešte nevyskúšali, ale tajne po nej túžia. Čo sa pýtate najčastejšie?

 


Môžeme erotickú masáž považovať za neveru?

 


Ak máme povedať pravdu, na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Ide o to, že každý človek má na neveru iný názor. Množstvo klientov však k masérom, ktorí poskytujú tento druh masáže, chodí za uvoľnením a relaxáciou.

Na druhej strane sú aj takí, ktorí chodia na masáže spolu so svojimi partnermi a užívajú si to spoločne. Zaujímavosťou je, že prví vždy vyskúšajú masáž muži a tí potom nahovoria na to ženy. Práve párová erotická masáž často pomáha vzťah oživiť a priniesť mu nový rozmer. Môžete sa tiež priučiť technikám erotickej masáže a nabudúce si ju vyskúšať medzi sebou doma.

 


Čo všetko je pri erotickej masáži dovolené a čo zakázané?

 


Možno sa na prvý pohľad vôbec nemusí tak zdať, ale erotická masáž má jasne stanovené pravidlá. Samozrejme, tie záležia aj od jednotlivých salónov. Sú salóny, do ktorých muži chodia len kvôli krásnym masérkam, ktoré im dajú uvoľňujúcu masáž s nádychom erotiky. Potom sú zas salóny, kde je prístup k masážam benevolentnejší a súčasťou masáže je napríklad aj lesbická show či používanie erotických pomôcok.

 


Sú masérky naozajstnými masérkami?

 


Aj táto skutočnosť záleží od konkrétnych salónov a prevádzok, ktoré službu erotickej masáže poskytujú. Väčšinou sa ale skutočne stretávame s vyučenými masérkami, ktoré vedia, čo robia a skutočne vás uvoľnia od každodenného stresu. Ak nad erotickou masážou premýšľate, ale stále si nie ste istí, poradíme vám len jedno. Je lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť.

 

 

 

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Dostupná
Overená
Bratislava, Nové Mesto
Dostupná
Bratislava, Staré Mesto
Dostupná
Overená
Bratislava, Ružinov
Dostupná
Overená
Martin
Dostupná
Bratislava, Ružinov

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2017 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.