Erotická masáž: Tu sú odpovede na vaše najčastejšie otázky!

18.10.2017 |
Erotická masáž: Tu sú odpovede na vaše najčastejšie otázky!

 

Erotická masáž sa v dnešnej dobe teší veľkej obľube a je populárna u mnohých ľudí. Spája sa s ňou však množstvo otázok, ktoré trápia najmä tých, ktorí ju ešte nevyskúšali, ale tajne po nej túžia. Čo sa pýtate najčastejšie?

 


Môžeme erotickú masáž považovať za neveru?

 


Ak máme povedať pravdu, na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Ide o to, že každý človek má na neveru iný názor. Množstvo klientov však k masérom, ktorí poskytujú tento druh masáže, chodí za uvoľnením a relaxáciou.

Na druhej strane sú aj takí, ktorí chodia na masáže spolu so svojimi partnermi a užívajú si to spoločne. Zaujímavosťou je, že prví vždy vyskúšajú masáž muži a tí potom nahovoria na to ženy. Práve párová erotická masáž často pomáha vzťah oživiť a priniesť mu nový rozmer. Môžete sa tiež priučiť technikám erotickej masáže a nabudúce si ju vyskúšať medzi sebou doma.

 


Čo všetko je pri erotickej masáži dovolené a čo zakázané?

 


Možno sa na prvý pohľad vôbec nemusí tak zdať, ale erotická masáž má jasne stanovené pravidlá. Samozrejme, tie záležia aj od jednotlivých salónov. Sú salóny, do ktorých muži chodia len kvôli krásnym masérkam, ktoré im dajú uvoľňujúcu masáž s nádychom erotiky. Potom sú zas salóny, kde je prístup k masážam benevolentnejší a súčasťou masáže je napríklad aj lesbická show či používanie erotických pomôcok.

 


Sú masérky naozajstnými masérkami?

 


Aj táto skutočnosť záleží od konkrétnych salónov a prevádzok, ktoré službu erotickej masáže poskytujú. Väčšinou sa ale skutočne stretávame s vyučenými masérkami, ktoré vedia, čo robia a skutočne vás uvoľnia od každodenného stresu. Ak nad erotickou masážou premýšľate, ale stále si nie ste istí, poradíme vám len jedno. Je lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť.

 

 

 

Najnovšie sex priváty

Už 16 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.