Skutočný príbeh: Spoveď privátnej spoločníčky

16.03.2017 | Kategórie: Erotické služby  
Skutočný príbeh: Spoveď privátnej spoločníčky

 

Sex je môj život. Milujem ho v práci aj v súkromí. Vždy som si to s mužmi vedela užiť a sex privát je pre mňa povolaním a súčasne záľubou. Tak ako iných ľudí baví maľovať alebo nakupovať, mňa baví sex. Neviem sa nabažiť tých pocitov. Sama o sebe často hovorím ako o nymfomanke a neberiem to ako urážku. Pre mňa je to pôžitok ako každý iný, za ktorý mi muži navyše platia. Venovať sa práci, ktorá človeka baví a ešte na tom slušne zarobiť, to sa v živote nepodarí každému. Ja som sa v tomto povolaní našla a nehanbím sa za to. Naopak, cítim sa ako úspešná žena. Pravda, nechválim sa tým ľuďom pri prvom stretnutí. Mnohí moji priatelia a známi netušia, čo v skutočnosti robím. Naša spoločnosť je puritánska a plná predsudkov. Sex privát je tým najlepším, čo ma v živote stretlo. Moji klienti sa mi však postarali aj o krušné chvíle a bezsenné noci.

 

Muži ma zbožňujú

 

 

Vždy som bývala spoločenská a veselá. Vedela som sa s mužmi zabaviť aj inak ako v posteli a im to neskutočne imponovalo. Nepatrila som medzi výrazné sexbomby, no na výzore som si dávala záležať. Všetky ženy milujú tie obdivné pohľady mužov. Slobodné i zadané, mladé aj staršie. Už na škole som zbožňovala flirty a nezáväzné randenie. O panenstvo som prišla ako pätnásťročná a odvtedy som sa sexu nenabažila. Myslím, že moja vášeň a rozkoš, s ktorou to robím, je to, čo sa na mne mužom tak páči. Zákazníci sa ku mne s radosťou vracajú a tak som na svojom priváte rýchlo dospela do štádia, že som si mohla začať vyberať. Nikdy som mužov na rovinu neodmietala. To by podľa mňa nemala urobiť žiadna spoločníčka. Vždy som sa im snažila vysvetliť, že mám stálu klientelu, ktorá mi vyhovuje a odporučiť ich inej kolegyni. Dobré vzťahy sú pre mňa dôležité. Chlapi to však neraz pochopia inak.

 

Sex a láska spolu nesúvisia

 

 

Moji klienti sú pre mňa zakázaným územím. Nikdy som nenadviazala vzťah so žiadnym mužom, ktorý chodil za mnou na sex privát. Mala som niekoľko vážnych známostí a aj teraz mám partnera. On rozumie, že práca spoločníčky je mojim povolaním a necíti sa ohrozený mojimi zákazníkmi. Je to ako v každom inom zamestnaní. Masérka sa tiež nedá dokopy s každým klientom, ktorý má pekné telo. V mojom prípade si pravdaže musím strážiť hranice ešte o niečo dôslednejšie. Mnohí muži nedokážu radikálne oddeliť sex od vzťahu a postupne ma začnú baliť. Takých bolo veľa. Lichotia mi, nosia kvety alebo sladkosti, začnú chodiť stále častejšie a v posteli sa ma snažia uspokojiť ako prvú. Niekedy mi to lichotí, inokedy sa ich snažím taktne zbaviť. Nikdy im však nedávam falošné nádeje. Každému dám jasne najavo, že jeho city neopätujem a oni to obyčajne pochopia. Jeden bol však iný.

 

Klient, ktorý mi obrátil život naruby

 

 

Martin bol mladý, celkom sympatický chlapec. Mohol mať vtedy tak 25. Bol skúsený, ale nič extra. Brala som ho ako každého iného klienta. Zvlášť mi nevadil, ale ani som neskákala od radosti, keď sa objavil v mojej posteli. On ma však vnímal inak. Vedela som to od nášho prvého stretnutia. Pri sexe stále opakoval, aké mám úžasné telo a aká som skvelá. Chlapi bez záujmu to nerobia. Jednoducho si užijú a odídu. Martin chodil za mnou najskôr každý týždeň, no postupne aj 2-3 krát. Musela som ho krotiť. Často som ho odmietla s tým, že nemám čas alebo že v ten deň jednoducho nerobím. Minimálne raz za týždeň sme sa však stretli vždy. Začal mi nosiť kvety a drobné darčeky. Boli to hlúposti a ja som tomu vtedy neprikladala väčší význam. Robili to už mnohí pred ním, ale keď videli môj nezáujem, postupne ich to prešlo. Martin bol však iný. Tak zvláštne vytrvalý až mi to začalo naháňať strach. Postupne sa zmenili aj naše stretnutia. Chcel sa stále viac rozprávať, v posteli bol nežný, žiadal si romantiku, bozkávanie, kúpeľ. Chcel ma masírovať. Jednoducho sa venoval viac on mne ako ja jemu. Ako sa menil, menila som sa aj ja. Začínal mi byť odporný a dávala som mu to patrične najavo. Naše stretnutia som často rušila a v posteli som bola vyslovene nemožná. Venovala som sa mu len minimálne, vyhýbala som sa dotykom, ktoré on zbožňoval, jednoducho som na neho kašľala. Musím priznať, že nejaký čas som ho naozaj využívala. Nechávala som si platiť za to, že mohol byť pri mne. Neskôr som na to nepekne doplatila ja.

 

Nedal sa odradiť

 

 

Martin za mnou chodil často. Veľakrát sa stalo, že som ho odmietla a on sa aj tak objavil pri mojich dverách. Nemohla som si dovoliť scény pred susedmi, aj tak som to už mala u nich nahnuté a tak som ho nakoniec vždy pustila dnu. Niekedy sme mali sex, inokedy sme sa len rozprávali, miestami som bola k nemu skutočne odporná. On to však vytrvalo prehliadal. Raz sme sa v našom rozhovore dostali k téme chudnutia. Podotkla som, že by som chcela zhodiť pár kíl a už sa mi to dlho nedarí. Čakala som spŕšku komplimentov na účet mojej skvelej postavy, ale prekvapil ma. Poradil mi nejaký overený zoštíhľujúci program, s ktorým sa podarilo schudnúť mnohým jeho známym. Nechal mi odkaz na stránku, kde sa bolo treba zaregistrovať a vyžiadať si informácie. Zostala som prekvapená, ale nechala som si poradiť a na tej stránke som sa skutočne zaregistrovala ešte v ten večer. Dnes viem, že práve toto bola najväčšia chyba, ktorú som urobila. Od toho dňa sa začalo v mojom živote peklo.

 

Prenasledoval ma na každom kroku

 

 

Asi týždeň na to u nás doma niekto zazvonil. Otvorila som dvere a stál tam Martin. Neverila som vlastným očiam, nechápala som ako ma našiel na mojej súkromnej adrese. Zúrila som, ale on bol neodbytný. Nakoniec ho doslova nasilu vyhodil môj partner a to bol koniec našim dobrým vzťahom. Až neskôr som pochopila, že všetky moje kontakty získal z tej prekliatej stránky o chudnutí. Začal doslova kempovať pred našim domom. Volal mi niekoľkokrát za deň, dokonca často aj uprostred noci. Na ulici mi bol veľakrát v pätách. Niekoľkokrát sa mi stalo, že ma jednoducho zdrapil a začal ma bozkávať alebo obchytkávať. Nikdy mi fyzicky neublížil, ale ten pocit, že vás niekto doslova prenasleduje, je príšerný. Nárokoval si na mňa. Neustále mi vyčítal môjho priateľa a vyhrážal sa, že mu ublíži. Partner ma spočiatku ľutoval, párkrát sa to snažil vyriešiť aj s ním, ale postupne ma začal podozrievať. Neveril mi, že s Martinom nič nemám. Často sme sa doma kvôli nemu hádali. Ružové to ale nebolo ani v práci. Viacerí moji klienti mali s Martinom problém. Jednoducho sa na nich na ulici vrhol, začal ich osočovať, nadávať im alebo sa im vyhrážal. O niekoľko dobrých zákazníkov som vtedy prišla. Muži, ktorí idú na sex privát nestoja o zbytočnú pozornosť na ulici a už vôbec nie o problémy. Martin mi zavaril na každom fronte. Bolo to jedno z najhorších období v mojom živote.

 

Dva roky hrôzy

 

 

Celé to trvalo neuveriteľné dva roky a stále sa to zhoršovalo. Nikto mi nevedel pomôcť. Na políciu som ísť nemohla. Čo by som im povedala? Že ma prenasleduje môj bývalý klient zo sex privátu? Veď by ma rovno vysmiali. Muži zákona však niekoľkokrát zazvonili pri mojich dverách. Vraj ma niekto udal, že v byte poskytujem platené erotické služby a nútim k tomu aj ďalšie dievčatá. Mala som čo vysvetľovať, ale našťastie vždy prišli práve vo chvíli, keď som bola v byte sama a prešlo to len ponižujúcim výsluchom. Bolo to skutočné peklo. Doma ma čakala každý týždeň kytica ruží od Martina a kyslá tvár môjho partnera. Jeho podporu som postupne, ale určite stratila. Hádali sme sa, začal žiarliť na moju prácu, vyčítal mi stále väčšie hlúposti až sme sa nakoniec rozišli. Predchádzalo tomu jeho oškriabané auto. Martin mu dokonalý lak na jeho drahom Audi kompletne zničil. Rovnako ako náš vzťah a prakticky celý môj život. Zostala som v dome sama so psychopatom sediacim v aute pod mojimi oknami. Často som nemohla v noci od strachu zaspať. Cez deň som bola unavená, nedokázala som sa sústrediť, mala som stále viac nespokojných zákazníkov. K tomu všetky tie telefonáty, cítila som sa naozaj pod psa. Mala som vtedy chuť zbaliť si pár vecí a definitívne sa stratiť z mesta. Nemohla som si to však dovoliť. Veď z čoho by som žila?

 

Zmizol zo dňa na deň

 

 

Veľmi mi vtedy pomohla Daniela, moja dobrá kamarátka. Vypočula ma, často u mňa aj prespala a nakoniec to bola práve ona, kto ma zoznámil s Tiborom. Nový priateľ nakoniec vyriešil aj problém s mojim dotieravým nápadníkom. Dodnes celkom presne neviem ako, ale Martin sa viac neukázal. Nekonečná nočná mora sa skončila zo dňa na deň. Keď si na toho muža spomeniem, ešte dnes mám zimomriavky na chrbte. Pravdepodobne sa do mňa naozaj zamiloval, možno som bola aj jeho prvá láska, ale ja som mu nikdy nič nesľúbila. Dievčatá, dávajte si pozor na podobné typy. Nevinná náklonnosť môže ľahko prerásť do chorobnej posadnutosti.

Tento príbeh sa reálne stal!

Najnovšie sex priváty

Už 15 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.