Análny sex: Prečo po ňom muži tak túžia?

11.10.2017
Análny sex: Prečo po ňom muži tak túžia?

 

Nie je žiadnym tajomstvom, že sexuálna fantázia muža je veľmi bohatá. Po čom muži túžia v sexe najviac? Často sa stretávame práve s túžbou po análnom sexe a práve ten im partnerky nechcú dopriať.

 

Análny sex pritom nie je vôbec nebezpečný a ak viete ako na to, nemusí byť ani bolestivý. Prečo však po ňom muži tak veľmi túžia? Tu je pár dôvodov.

 

 

Chlapi chcú byť dominantní

 


Áno, muži sú vo svojej podstate šťastní, keď môžu byť dominantní. Ak im to už nejde v iných sférach partnerského života, doprajte im ho aspoň v sexe. Pri análnom sexe môžu kontrolovať situáciu, pretože všetko je len a len ich v rukách (a v penise).

 

 

Muž zažije niečo, čo ešte nikdy predtým

 


Medzi ďalšie dôvody, prečo muži nikdy sex ponuku análneho sexu neodmietnu, je spestrenie sexuálneho života. Análny sex je pre muža rovnaká situácia ako pohlavný styk s novou partnerkou alebo sex v trojke.

 

 

Konečne niečo tesnejšie

 


Nebudeme si klamať – ženské intímne partie postupom času už nie sú také tesné ako kedysi. To pre muža znamená i menší sexuálny zážitok. Análny otvor je však úzky, jeho zovretie je silnejšie a stimulácia penisu väčšia.

 

 

Väčšia intimita

 


Muži sú sexom odzadu priam unesení. Ide o veľmi intímnu záležitosť, pretože ak im partnerka análny sex dovolí, ide o akýsi maximálny dôkaz dôvery vo vzťahu.

Sex odzadu milujú aj ženy, len je potrebné ich na to dobre pripraviť a nemôžete nič predbiehať. Základom je pokoj, romantická atmosféra a v neposlednom rade lubrikačný gél.

 

 

 

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Overená
Bratislava, Nové Mesto
Overená
Bratislava, Ružinov
Novinka
Dostupná
Bratislava, Staré Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Overená
Bratislava, Staré Mesto

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2018 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.