Sex hry: Španielsky sex je hitom v celej Európe!

11.11.2017
Kategórie: Sex ponuky   
Sex hry: Španielsky sex je hitom v celej Európe!

 

Je veľmi pravdepodobné, že ste už sex pomenovaný po sexuchtivých Španieloch vyskúšali, ale neviete, že sa tak volá. Avšak je tu i možnosť, že ste o tejto sexuálnej technike nielenže vôbec nepočuli, ale ste ju ani nevyskúšali. A to by bola veľká škoda!

 

Viete si predstaviť lepší spôsob predohry, než keď žena pritisne svojimi rukami prsia a do vzniknutej štrbinky muž vsunie penis? A ani zďaleka to nemusí ostať len pri tom! Touto sexuálnou praktikou, zvanou španielsky sex, môžete nahradiť klasickú sexuálnu polohu!

 


Každý deň nové sex hry

 


Španielsky sex si vyžaduje dva dôležité predpoklady. Prvým je dostatočne klzký povrch, pretože penis vám nebude hladko kĺzať len tak nasucho. Ideálnou pomôckou je masážny olej alebo lubrigačný gél. Sexuálnej fantázii sa v tomto prípade hranice nekladú, takže erotickí gurmáni môžu siahnuť napríklad po sladkej rozpustenej čokoláde či mede.

Druhou a ešte podstatnejšou podmienkou španielskeho sexu je dostatočná veľkosť pŕs. Vo všeobecnosti platí, že tento druh sexu je vhodný pre ženy, ktoré majú aspoň dvojky. V tomto prípade naozaj platí, že čím sú prsia väčšie, tým lepšie. Nemôžeme tiež zabudnúť na to, že v značnej výhode sú prírodné prsia, pretože tie umelé nie sú až tak poddajné.

 


Mám malé prsia. Čo teraz?

 


Smutné však nemusia byť ani slečny s menšími prsiami, pretože v sexe vždy ide o fantáziu a šikovnosť a vo veľkej miere môže pomôcť vhodne zvolená sexuálna poloha. V prípade malých pŕs sa neodporúča pozícia, kedy žena leží na chrbte a muž obkročmo nad ňou. Oveľa lepšou polohou bude, keď si žena kľakne a muž bude stáť.

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Dostupná
Overená
Bratislava, Nové Mesto
Overená
Bratislava, Ružinov
Novinka
Dostupná
Bratislava, Staré Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Overená
Bratislava, Staré Mesto

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2018 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.