5 znamení, ktoré vám povedia, že ide o profesionálku

14.06.2017
5 znamení, ktoré vám povedia, že ide o profesionálku

 

 

 

Hľadáte sex na jednu noc? Predstavte si situáciu v bare, kde ste sa zoznámili s nádhernou kočkou v priliehavých šatách. Zabávate sa pri pohári vína a vám v hlave víri len jedna jediná otázka: Je dobrá v posteli? Oplatí sa mi s ňou teraz niečo riešiť?”

 

 

 

Vďaka našim piatim znameniam veľmi rýchlo odhalíte, či máte pred sebou dračicu alebo hanblivé dievčatko, ktoré hľadá niekoho, kto ho naučí, ako to v sexe chodí.

 

1.Bozkávanie na jednotku”

 

Ak sa žena dobre bozkáva, môže to byť znamením toho, že bude dobrá aj v sexe. Ak sa vám podarí naraziť na dievča, ktorá vás prvým bozkom dostane do kolien, skúste si predstaviť, čo sa bude odohrávať v posteli.

 

2. Ohybnosť jej nahráva do karát

 

Čím sa váš najnovší úlovok živí? Je nebodaj inštruktorkou jogy alebo fitness trénerkou? Skvelé! Čím ohybnejšia žena je, tým väčšie možnosti má v posteli.

 

3. Hanblivky nabok

 

Ak žena dokáže vyskočiť prvá na prázdny dav a zabávať sa bez ohľadu na to, čo si o nej myslia ostatné, choďte do toho! Slečna, ktorá sa rada ukazuje a predvádza, bude pravdepodobne naklonená i na tie najdivokejšie párty v posteli. Chcete vyskúšať nové polohy, s ňou vám to zrejme vyjde. Ďalšou výhodou bude to, že nebude pri sexe nebude chcieť mať zhasnuté svetlo. Nemá sa predsa za čo hanbiť.

 

4. Krúti panvou

 

Hojdajú sa jej pri chôdzi boky zo strany na stranu a jej zadoček vás núti sa na ňu stále pozerať? Týmto vám dáva jasne najavo, že si orgazmus dokáže dokonale užiť!

 

5. Hravosť a veselosť vám o žene napovie veľa

 

Flirtujúce pohľady, drsný jazyk a vyzývavý úsmev na perách je to pravé, čo potrebujete. Akoby vám bez slov naznačovala, že chce mať s vami sex hneď teraz!

 

 

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Overená
Bratislava, Nové Mesto
Overená
Bratislava, Ružinov
Novinka
Dostupná
Overená
Bratislava, Staré Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Dostupná
Overená
Bratislava, Staré Mesto

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2018 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.