Orálny sex: Ako na to, aby naň nikdy nezabudla?

25.10.2017
Kategórie: Erotika   
Orálny sex: Ako na to, aby naň nikdy nezabudla?

 

Orálny sex stále patrí medzi najobľúbenejšie formy sexu. Ak chcete svoju partnerku doviesť do slastného konca s nezabudnuteľným orgazmom, mali by ste poznať všetky dobré rady a tipy. My sme dali dokopy tie najlepšie odporúčania a sú tu len a len pre vás.


Predohra je pri orálnom sexe dôležitá

 


Aj pri orálnom sexe potrebujete svoju partnerku dostať do tej správnej nálady. Bozkávanie a lízanie suchých intímnych partií nie je nič príjemné, verte nám. To znamená, že najskôr začnite napríklad s maznaním sa a bozkávaním krku a postupne choďte nižšie a nižšie.

 

 

Na rad prichádza jazyk

 


Pri orálnych sex hrách je jazyk nesmierne dôležitý. Nechajte vyniknúť vašu fantáziu a dobre počúvajte reakcie ženy. Určite vám dá dosť hlasno najavo, že sa jej to presne na tom mieste veľmi páči.

 

 

Dráždite klitoris správne?

 


Pre niekoho je dráždenie klitorisu veľmi jednoduché, iným mužom zas spôsobuje značné problémy. Ak patríte do tej druhej skupiny mužov, nezúfajte. Poradíme vám, ako správne dráždiť klitoris.

Najskôr „zaútočte” jazykom na klitoris z jeho vrchnej strany. Postupne môžete zapojiť aj prsty a krúživými pohybmi ho nežne masírovať. Ak sa vám bude zdať vagína príliš suchá, použite vlastné sliny alebo lubrikačné gély. Aby vám jazyk neustálym kmitaním nestuhol, zapojte aj ústa a klitoris jemne sajte. Teraz sa už vaša partnerka môže veľmi ľahko dostať do fázy, kedy pomaly, ale isto prichádza orgazmus. Ak máte pocit, že jej vyvrcholenie práve prichádza, neprestávajte, opäť zapojte jazyk a zrýchlite. Hotovo!

Pri orálnom sexe je nesmierne dôležité, aby ste ženu pri ňom počúvali. Ak je jej stonanie hlasnejšie a vy máte pocit, že ste na správnom mieste, pokračujte. Zároveň sa pri ňom nebojte používať sexuálne a erotické pomôcky. Pri tejto erotickej hre môžete použiť aj kocku ľadu.

 

Naposledy prezreté

Reálne dievčatá ponúkajúce sex služby:

Dostupná
Overená
Bratislava, Nové Mesto
Overená
Bratislava, Ružinov
Novinka
Dostupná
Bratislava, Staré Mesto
Dostupná
Overená
Martin
Overená
Bratislava, Staré Mesto

Privatportal.sk

Ponúkame prehľad tých najobľúbenejších a momentálne prístupných dievčat poskytujúcich erotické služby v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov.

Už 12 rokov propagujeme erotické priváty a sex služby.

Taktiež u nás nájdete ponuky sexu s dvoma alebo viacerými dievčatami, mužov, transexuálov a praktiky ako anál, pánsky anál, SM, ľahké SM, hlboký orál, squirt, 69, lízanie, piss, lesby, bozkávanie, striptíz, erotická masáž, tantra masáž, nuru masáž a iné.

Táto stránka je vytvorená samotnými návštevníkmi a je venovaná všetkým, čo radi relaxujú, zahýbajú, chcú to vyskúšať s inou, radi realizujú svoje tajné sny alebo chcú skúsiť niečo nové a myslia si, že je na to tá pravá chvíľa.

Novinky

  • Nový dizajn: sme prístupní aj na vašich mobiloch a tabletoch
  • Overená: nami overená pravdivosť ponuky a zverejnených fotografií
  • Dostupná: dievča je dnes dostupné
  • Novinka: nová ponuka
  • Mapa: Google mapa, ktorá zobrazuje TOP priváty na Slovensku
  • Newsletter: pre návštevníkov, ktorí majú záujem o posielane noviniek, nových dievčat, akcií a pod...
  • Posledne zobrazené: na boku stránky sa zobrazujú naposledy zobrazené ponuky, ktoré ste si pozerali
Globsex

© 2004 - 2018 Privatportal.sk

Privatportal


Privatportal.sk je slovenská originálna a najobľúbenejšia stránka zobrazujúca erotické služby, sex priváty a escort služby z celého Slovenska. Všetky ponuky na našich stránkach sú denne aktualizované.

Nájdete tu takisto rozsiahle fórum zamerané na túto tématiku, vytvorené na základe skúseností našich užívateľov.

Online sme od roku 2004 a tak sa radíme medzi najstaršie erotické inzertné stránky.

Nasledujúce stránky obsahujú eroticky zamerané materiály a taktiež vizuálne a textovo sexuálne explicitné materiály, ktoré môžu pohoršovať a urážať niektorých návštevníkov. Tieto stránky sú určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Kliknutím na nápis VSTÚPTE dávate najavo súhlas so vstupom na tieto stránky.